Dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 4 000 Kč. Najdeš je ve svém košíku !

Kite PETER LYNN Hornet je powerkite určen pro začátečníky a lehce pokročilé kitery, kteří hledají stabilní kite s jednoduchou obsluhou a rychlým nastrojením. Jednoduché ovládání 4- šňůrového kitu za pomocí táhel - ruček nebo varianta vyvázání na bar - ráhno.

Novinkou oproti jeho předchůdci jsou odlišné příčné vstupy do komor kitu; poměr stran těla kitu se změnil - došlo k protažení původně zakulaceného tvaru draka - kite je tak nyní více pevnější bez nadbytečného množství vyvazovacích šňůr. Touto úpravou těla kitu došlo na základě vyhovění buggykiterům - drak se tak stává velice vhodným i pro buggykiting. 

Uprava proběhla i v podobě zakončení každého z uch kitu. Odvodné kanálky jsou u nového modelu širší (rovněž mezi žebrováním) - pro možnost rychlejšího odvodu písku, vody, či jiných nečistot. Aktualizaci do preciznosti prodělal i transportní kitebag. Výborný all round kite pro ježdění na buggy, mountainboardu  nebo in-line bruslích.

Základní charakteristika

 • Jednoduché a rychlé nastrojení
  Napojení jednotlivých ovládacích šňůr na novém typu ruček je rozlišené pomocí čísel a barev.
 • Pojistka na zápěstí
  Nové kitekillers na obě zápěstí pomohou v krizových situacích. Stačí pustit ručky a kitekillers zajistí, že kite bez tahu přistane.
 • Material 
  Nový materiál Mirai fabric odolný vodě a UV záření prodlužuje životnost kitu.
 • Dyneema šňůry a výplet kitu
  Nové Peter Lynn Dyneema šňůry a zesílená oka pro jejich navazování. Kvalitní šňůry zajišťují stálost tvaru kitu ve vzduchu.
 • Zesílení
  Zesílená odtoková a náběžná část kitu a kvalitní materiál prodlužují životnost kitu. Vysoká odolnost vůči pozemním nerovnostem. Dvojitě prošívané stehy a speciálně zesílené šňůry.
 • Profil a Aspect Ratio
  Střední část s technologií D-ribbed pro lepší letové vlastnosti (kite lépe drží tvar i v zatáčkách). Profil pro optimální rychlost a pro eliminaci borcení kitu. Speciální design a výplet šňůr zajišťují správný tvar kitu ve všech letových fázích.
 
 

Varianty produktu