15-50% SLEVA na KITEBOARDY celý měsíc! Připrav se na vodu.

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

S PLKB Uniq TR jsme se vrátili k rýsovacímu prknu a vytvořili dokonalého tréninkového draka! Výkonný 2-line Single Skin kite s ráhnem, který je prakticky nezničitelný a perfektní pro každou příležitost. Velké větrné okno, masivní výkon v low windu a také cenově dostupný. Věříme, že PLKB Uniq TR se stane bestsellerem všech dob.
 

NEZNIČITELNÝ

Vzhledem k tomu, že Uniq je drak typu single Skin bez komor, které mohou explodovat při čelním nárazu, je téměř nezničitelný. Uniq je proto mimořádně odolný a ideální pro intenzivní používání.


SNADNÝ A VÝKONNÝ

Uniq se 2 šňůrami velmi snadno létá a zároveň je na svou velikost extrémně výkonný. Uniq snadno letí na stranu větrného okna. Díky tomu je Uniq velmi zábavný pro všechny věkové kategorie.


VYSOKÁ RYCHLOST LETU

Uniq má předtvarovanou náběžnou hranu, která mu dodává pevný tvar. To dává Uniqu skvělý výkon a vysokou rychlost letu. Zatáčí předvídatelně s ostrými rychlými zatáčkami.


VÝKON V MALÉM VĚTRU

Protože Uniq má pouze jednu vrstvu, hmotnost je snížena na polovinu. To mu dává lepší vlastnosti a výkon v podmínkách slabého větru, takže se můžete bavit pouze v letním vánku.

Varianty produktu

Související produkty