15-50% SLEVA na KITEBOARDY celý měsíc! Připrav se na vodu.

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Flysurfer Viron2 pokračuje ve využitelnosti all-in-one kitu, který je určen pro úplné začátečníky a lehce pokročilé. Kite, který se po pádu na zem sám připraví ke startu a počká na povel kitera, který pouze uchopí bar do ruky a začne kite řídit. Flysurfer klade důraz na bezpečnost - což je důvod proč tým strávil vývojem stovky hodin aby vyvinul bezpečný a všestraný kite. Kite, který přinese jen radost a nekonečné hodiny strávené učením se ovládaní kita a dovolí plné soustředění na první rozjezdy a pokusy o snowkiting, landkiting či kiteboarding, bez stresu z pádu kite a věčného rozmotávání nebo škubání v poryvech větru.

Auto-Relaunch

Pokud jde o restart z vody VIRON2 DLX nemá soupeře v konkurenci. Unikátní, super-efektivní auto-relaunch. I v slabém větru, jednoduše pustíte hrazdu a VIRON2 DLX se bude automaticky otáčet a počká na vaše povely na kraji okna. Stačí pak uchopit bar do ruky a letíte dál.

All in one

VIRON2 DLX završuje portfolio produktů Flysurfer. Je to drak, který kite školy toužebně očekávali. Kite, který umožňuje, aby se děti mohly začít učit kiting. Stejně tak pro kitery, když přijde silný vítr. VIRON2 DLX je all-in-one kite s využitím na vodě, landu  a sněhu. Všechny velikosti VIRON2 DLX jsou vyráběny výhradně v deluxe kite-cloth, který má znatelný vliv na výkon draka - deluxe kity létají v menším větru, mají lepší točivost a jsou stabilnější.