Dáváme dárky k nákupu (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) nad 4 000 Kč. Najdeš ve svém košíku !

Flysurfer Viron2 pokračuje ve využitelnosti all-in-one kitu, který je určen pro úplné začátečníky a lehce pokročilé. Kite, který se po pádu na zem sám připraví ke startu a počká na povel kitera, který pouze uchopí bar do ruky a začne kite řídit. Flysurfer klade důraz na bezpečnost - což je důvod proč tým strávil vývojem stovky hodin aby vyvinul bezpečný a všestraný kite. Kite, který přinese jen radost a nekonečné hodiny strávené učením se ovládaní kita a dovolí plné soustředění na první rozjezdy a pokusy o snowkiting, landkiting či kiteboarding, bez stresu z pádu kite a věčného rozmotávání nebo škubání v poryvech větru.

Auto-Relaunch

Pokud jde o restart z vody VIRON2 DLX nemá soupeře v konkurenci. Unikátní, super-efektivní auto-relaunch. I v slabém větru, jednoduše pustíte hrazdu a VIRON2 DLX se bude automaticky otáčet a počká na vaše povely na kraji okna. Stačí pak uchopit bar do ruky a letíte dál.

All in one

VIRON2 DLX završuje portfolio produktů Flysurfer. Je to drak, který kite školy toužebně očekávali. Kite, který umožňuje, aby se děti mohly začít učit kiting. Stejně tak pro kitery, když přijde silný vítr. VIRON2 DLX je all-in-one kite s využitím na vodě, landu  a sněhu. Všechny velikosti VIRON2 DLX jsou vyráběny výhradně v deluxe kite-cloth, který má znatelný vliv na výkon draka - deluxe kity létají v menším větru, mají lepší točivost a jsou stabilnější.

 

Varianty produktu

Hodnocení produktu

VIRON2 6m je to opravdu kamarádský kite a při vybrušování mého "umění" obstál na výbornou. Měl jsem obavy z rozložení kitu, neboť těch šňůr je tam poněkud více než u nafukovacího. Na první pohled to vypadá jak práce pro chirurga, ale je to opravdu jen zdání. Jeden den, kdy podmínky nebyly optimální jsem viron rozbalil a sbalil 4x. Balení nebylo provedeno dle postupu, v podstatě jsem to balil jak moderní spacák, a to hodně rychle. Vždycky se mi podařilo rozbalil kite a šňůry aniž bych podlehl beznaději a prověřoval nervový systém na max. Co se týče ovládaní a poslušnosti kitu, tak zde jsem velice spokojen. Hlavním důvodem je skutečnost, že začátky se neobejdou bez pádů kitu do vody, přetěžování a podobně. U něj se nebojím pořádně prověřit jeho kostru. Ve vodě mne nenechal ve štychu a hlavně sám bez mého přičinění vstává. Při ukončení tréninku je nutný parťak, protože kite chce stále lítat. Neúnavný jak malé děcko. Co se týče udržby, tak zde je nutné vrétit péči, kterou vám kite věnoval. Je to opravdu dobrý kite pro trénink