Posíláme ZDARMA objednávky od 500 Kč
a
dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč. Najdeš je ve svém košíku !

Nafukovací SUP paddleboard 14" Naish Maliko 2020

Kód: SUP3G-0MA14X27
zítra u tebe novinka
0 z 5
0% (0 hodnocení)
34 699 Kč 22 554 Kč
18 639 Kč bez DPH.

JAK UŠETŘIT?

- Sleva 2% pro registrované

- Odečti si DPH

- Garance nejnižší ceny

- Záruka vrácení peněz

První nafukovací SUP, který byl kdy vyrobena s dvojitými uhlíkovými strunami podél horní a dolní strany, nabízí bezkonkurenční tuhost po celé desce a nejhladší dno jakéhokoli nafukovacího paddleboardu na trhu.

Nafukovací SUPy Maliko jsou navrženy bez kompromisů - jsou vyrobeny k vítězství v závodech. Jejich design je inspirován našimi mnoha světovými titulními deskami Maliko. Jejich špička krájí vodu a odpor je extrémně sníženn, aby byla jízda co nejrychlejší. Klíčovým prvkem v této desce je tuhost. Nová konstrukce umožňuje vysoký tlak do 21 PSI. To spolu s dvojitým uhlíkovým pruhem (podél horní a dolní části) činí z nafukovacích paddleboardů Maliko dosud nejpevnější. Konstrukce navíc eliminuje potřebu přidávání částí nebo výztuh. Tuhost je zajištěna v celé desky. Tyto čtyři uhlíkové výztuhy probíhají přímo pod postojovou oblastí, aby se minimalizovalo nadměrné ohýbání nebo zbytečné kolébání způsobené hmotností jezdce. Výsledkem je snížený odpor vody a vyšší rychlost.

Hrany s hladkou úpravou snižují spotřebovanou energii vytvářením čistého odtrhu vody v zadní části. To maximalizuje efektivitu pádlování, takže pojedete rychleji vpřed! Extra madla na kraji desky vám umožní přenést desku rychleji do a z vody, což vám pomůže získat těch pár důležitých sekund k překonání cílové čáry před konkurencí. Maliko jsou vybaveny s US fin boxem a jsou dodávány se závodní ploutví, motýlkovým šroubem a šroubem s hlavou Phillips (pro nižší odpor), aby vám poskytly snadnou a rychlou možnosti výměny ploutve v závislosti na podmínkách.

Ideální pro jezdce do 110 kg
standardizovaná tuhost: 11,0

Set obsahuje: paddleboard, finka, bag, pumpa, sada na opravu, manuál

 

 

Varianty produktu

  • Nafukovací SUP paddleboard 14" Naish Maliko 2020
  • Kód: SUP3G-0MA14X27
  • 34 699 Kč22 554 Kč

Související produkty