DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

S26 Naish Alana 11'0" Nafukovací SUP paddleboard

Kód: S26SI-AL110
do týdne novinkaakce
0 z 5
0% (0 hodnocení)

Velikost boardu

21 999 Kč
18 181 Kč bez DPH.

JAK UŠETŘIT?

- Sleva 2% pro registrované

- Odečti si DPH

- Garance nejnižší ceny

- Záruka vrácení peněz

Na základě modelu Touring Fusion nabízí S26 Naish Alana Fusion vylepšený výkon a rychlejší pádlování než základní SUP boardy. Tato deska je tvarována pro neuvěřitelnou přímočarou rychlost, směrovou setrvačnost a úžasnou stabilitu v all-round designu na rovnou vodu vody. Alana je ve srovnání s modely Touring kratší, takže je lépe ovladatelná pro lehčí jezdce. Hrany Hydroslick zvyšují rychlost vytvářením čistého odtrhu vody z ocasu. Další rukojeti vpředu pomáhají snadno nastupovat a vystupovat z vody.

Alana poskytuje skvělé klouzání a rychlost a přitom zůstává snadno pádlovatelná. Dokonale překlenuje mezeru mezi našimi Maliko (závodními) a základními modely. Jeho šířka 32 palců poskytuje vynikající stabilitu, zatímco tvar nabízí maximální rychlost s minimálním úsilím. Menší délka ve srovnání s modely Glide usnadňuje manévrování lehčím jezdcům. Hrany s hydroslickem snižují spotřebovanou energii vytvářením čistého odtrhu vody v ocasu. To maximalizuje efektivitu pádlování, takže pojedete rychleji vpřed! Další držadla na stranách umožňují rychlé a snadné nastupování a vystupování z vody - a to i na kluzkých březích. Díky US fin boxu můžete přidělat velké množství plotviček, takže můžete pádlovat ještě rychleji.

Ideální pro jezdce do 85 kg

U tohoto modelu chybí hydroslick hrana, což nemá zásadní vliv na vlastnoti paddleboardu. Přesto jsme se rozhodli dát na produkt slevu. 

Set obsahuje: paddleboard, finka, bag, pumpa, sada na opravu, manuál

 

 

Varianty produktu

  • S26 Naish Alana 11'0" Nafukovací SUP paddleboard
  • Kód: S26SI-AL110
  • 21 999 Kč
  • S26 Naish Alana 11'6" Nafukovací SUP paddleboard
  • Kód: S26SI-AL116
  • 21 999 Kč 14 299 Kč

Související produkty