NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

paddleboard S25 Naish Maliko 14" nafukovací SUP

Kód: SUP3G-S25MA14X27
zítra u tebe novinka
0 z 5
0% (0 hodnocení)
32 599 Kč 27 709 Kč
22 900 Kč bez DPH.

JAK UŠETŘIT?

- Sleva 2% pro registrované

- Odečti si DPH

- Garance nejnižší ceny

- Záruka vrácení peněz

Nafukovací SUP, který byl vyroben s uhlíkovými strunami podél horní a dolní strany, nabízí bezkonkurenční tuhost po celé desce a nejhladší dno jakéhokoli nafukovacího paddleboardu na trhu.

Nafukovací SUPy Maliko jsou navrženy bez kompromisů - jsou vyrobeny k vítězství v závodech. Jejich design je inspirován mnoha světovými titulními deskami Maliko. Jejich špička krájí vodu a odpor je extrémně sníženn, aby byla jízda co nejrychlejší. Klíčovým prvkem v této desce je tuhost. Nová konstrukce umožňuje vysoký tlak do 21 PSI. To spolu s uhlíkovým pruhem (podél horní a dolní části) činí z nafukovacích paddleboardů Maliko dosud nejpevnější. Konstrukce navíc eliminuje potřebu přidávání částí nebo výztuh. Tuhost je zajištěna v celé délce desky. Tyto čtyři uhlíkové výztuhy probíhají přímo pod postojovou oblastí, aby se minimalizovalo nadměrné ohýbání nebo zbytečné kolébání způsobené hmotností jezdce. Výsledkem je snížený odpor vody a vyšší rychlost.

Hrany s hladkou úpravou snižují spotřebovanou energii vytvářením čistého odtrhu vody v zadní části. To maximalizuje efektivitu pádlování, takže pojedete rychleji vpřed! Extra madla na kraji desky vám umožní přenést desku rychleji do a z vody, což vám pomůže získat těch pár důležitých sekund k překonání cílové čáry před konkurencí. Maliko jsou vybaveny s US fin boxem a jsou dodávány se závodní ploutví, motýlkovým šroubem a šroubem s hlavou Phillips (pro nižší odpor), aby vám poskytly snadnou a rychlou možnosti výměny ploutve v závislosti na podmínkách.

Ideální pro jezdce do 110 kg

Set obsahuje: paddleboard, finka, bag, pumpa, sada na opravu, manuál

 

Varianty produktu

  • paddleboard S25 Naish Maliko 14" nafukovací SUP
  • Kód: SUP3G-S25MA14X27
  • 32 599 Kč 27 709 Kč

Související produkty