BLACK FRIDAY: 10-65% sleva témeř na vše! Akce může skončit kdykoliv. Pospěš si!
Posíláme ZDARMA objednávky od 500 Kč. VSTOUPIT DO ESHOPU

...a dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč.
Najdeš je ve svém košíku !

Fórum: všechna témata

Špatná zkušenost

Ahoj Tak jsem si šel obhlédnout piskovnu v Krčmani. Je tam do poloviny taková hloubka že v pohodě dosáhnete na dno. Většinou po pás. Tak jsem chtěl zjistit kde je hloubka. Abych až se pujdu učit s kitem na vodu nezajel na hloubku. A jak se tak brodím vodou ze břehu řve rybář ať z tama vypadnu že má nahozeno. Tak jsme prohodili par vět a já pak to jeho misto obloukem obešel ať mu teda nerušim jeho rybařeni. Tak co asi budou dělat až tam budu s kitem blbnout několik hodin třeba.... Teď druhá zkušenost o den později. Vyrazil jsem s mountingboardem na holé strniště ani sláma tam nebyla. A tak si to v klidu chystám a v tom zastaví auto a nějaký pán jde za mnou. Diskuze začala větou "nevíte že pole někomu patří?co tady děláte! " A tak jsem s ním začal situaci rozebírat... Když jsem mu řekl že se mi nikdy ještě nestalo že by to někomu vadilo tak mi řekl tak já budu první kdo vás požene. Nakonec po delším vyjasnování si názoru. Jsem měl dovoleno kitovat dvě hodiny. Ale asi po pul hodině přestalo foukat a já to balil. No a přijelo další auto a jiný pán. A opět to samé. Ve všech případech jsem jednal slušně a mírně abych nepošpinil kiterum pověst. Ale je to velice smutné jak lidi jsou vůči sobě nepřátelští a nenávistiví. Je to poprvé kdy jsem se s něčím takovím setkal. Nikdy nikomu nevadilo že mu jezdím po louce nebo po strništi. Tak si dávejte raději pozor ať nemáte zbytečně zkažený kiteday.

Oprava Kiteboardu

Aloha Lidi, chtěla bych radu ....na kiteboardu pod nášlapkou se mi vytvořila bublina.Příjdemi , že se to odlepilo od jádra...po sundání nášlapky jsem zjistila , že se to odchlíplo trochu více...Prosím vás jak bych to mohla co nejrychleji opravit?? Díky za radu ;-)

Jedeme na Rujánu ze Středních Čech, 1-2 místa

Ahoj, zítra(noc z 1. na 2.7.) v noci jedeme na Rujánu, Suhrendorf, máme jedno místo volné, teoreticky i dvě místa, ale to už by bylo dost na krev. Návrat podle počasí někdy mezi čtvrtkem a nedělí. Jedeme ze Středních Čech, můžeme někoho nabrat, případně můžete dojet k nám(Kladno - parkování není problém) a pokračovat s námi. Stan si brát nemusíte, máme mega stan se dvěma ložnicemi a tanečním parketem, jen spacák a karimatku. Pište na safranek.p@gmail.com, nebo volejte 608 244 153. Aloha, Petr&Štěpánka

prostredni ploutev na flydoor

zdravim, upadla mi prostredni velka ploutvicka na velkem flydooru. Asi se momentalne nachazi nekde na dne lipna. Da se nekde sehnat nova? Nebo i stara? Popravde receno, ono je to bez ni mozna lepsi - kdyz clovek zrovna nezkousi stoupat proti vetru ve 2,5 m/s, ale i tak bych ji asi chtel at je to komplet.

Shop

Bestsellers minulý týden

Bazar

Fotogalerie

Bazar