AKCE: speciální nakopávací vázka na snowboard SLEVA až 30%.

Fórum: všechna témata

Lefkada 29.6.-6.7.2018

Ahoj, máme koupený zájezd na Lefkádu v termínu 29.6.-6.7.2018. Jedeme do hotelu "Odyssey" v Agios Nikitas, 100 m od krásné pláže, cca 10 km od města Lefkáda. Zaplaceny jsou 2 dvoulůžkové pokoje, letecky z Prahy, snídaně - cena 14.990,- Kč/osoba. Jsme jen tři, pár a já. Dopravu z Liberce na letiště do Prahy a půjčovné za auto na týden na Lefkádě uhradíme. Mužská část jede kitovat. Přítelkyně kamaráda za sluncem. Hledáme muže nebo ženu (jedno volné místo). Kiting není podmínkou. Třeba i jen tak na dovolenou pro ty, kdo nemají s kým. Vhodné i pro účastníky kursu, budeme jezdit kitovat na pláž kde kurs probíhá.....

lyže / utržený vaz ?

Jaké máte zkušenosti snk-lyže s utrženým kříž.vazem v koleni? Od mala jsem lyžař, ale s kitem jezdím léta na prkně. Důvod je právě strach o kolena. Jedno koleno mám po operaci (11let), v druhém vaz taky utržen, ale koleno zatím drží. Na prkně jsou nohy fixované proti protočení. Lyže ale lákají víc a víc.. Bojím se zbytečně? ;-)

kiting po zlomenině nohy

Ahoj, minulý týden jsem si na sjezdovce zlomila nohu - obě bércové kosti, budu tam mít asi rok kovový hřeb a šroub mi za 6 týdnů vyndají. Jezdím snowkiting a landkiting hlavně na travních lyžích, příp. na mounthboardu. Chtěla jsem se zeptat, zda je tu někdo, kdo měl také zlomenou nohu a jak dlouho mu trvalo, než mohl opět jezdit. Nebo má nějaké zkušenosti.

Shop

Bestsellers minulý týden

Bazar

Fotogalerie

Bazar