BLACK FRIDAY: 10-65% sleva témeř na vše! Akce může skončit kdykoliv. Pospěš si!
Posíláme ZDARMA objednávky od 500 Kč. VSTOUPIT DO ESHOPU

...a dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč.
Najdeš je ve svém košíku !

Flysurfer kite testival 8. - 9. 10. 2016 - jak bylo

2
 

Letos nevyšel Zavírák tradičním Kitefestem jak bylo několik let zvykem, tak jsme prubli zavírání seźóny na Nových Mlýnech trochu komorně formou testivalu. Nesešlo se nás moc, ale o to živější byly diskuse a konzultace ať už o vybavení, nebo dovednostech.

Součástí programu kromě okoukávání a osahávání nového zajímavého vybavení bylo také pojídání různých dobrot (děkujeme za koláčky ;-) Nutností díky frešnému počasí bylo i průběžné popíjení všeho co teklo :-) Novinkou na testivalu pro návštěvníky byly živé kite semináře. Probíhaly prakticky celé sobotní odpoledne pod taktovkou zkušenného instruktora na témata - jak na start a přistání, - self rescue, - jak seřídit šňůry na hrazdě a mixer na kitu FLYSURFER. Poděkování patří všem, kteří ocenili tyto semináře a přijeli byť jen pro jedno odpoledne z růrzných konců ČR a SK. Je to pro nás velká pocta. Pro ty z vás, kterým to časově nevyšlo a máte o tyto témata zájem nebo chcete jen rekapitulaci, připravujeme jednotlivá témata semináře do článků a budou v dohledné době k dočtení zde v magazínu.

 

 

kiteboarding-cz-testival-2016-50-(1).jpg kiteboarding-cz-testival-2016-16.jpg
kiteboarding-cz-testival-2016-112.jpg kiteboarding-cz-testival-2016-38.jpg
kiteboarding-cz-testival-2016-78.jpg kiteboarding-cz-testival-2016-91.jpg

Vítr nám už skoro tradičně moc nesloužil. Nefouklo dokonce ani na kombinaci hydrofoil + zavřená komora a do vody se v té kose nikomu stejně moc nechtělo. Tak se na pláži srovnávaly konstrukční rozdíly mezi jednotlivými modely kitů, prken a trapézů. No co, aspoň jsme večer ve sklípku zapili žal z bezvětří :-P

kiteboarding-cz-testival-2016-139.jpg kiteboarding-cz-testival-2016-127.jpg

Děkujeme všem zúčastněným, že dorazili i přes nepříznivou předpověď a doufáme, že pro ně byla tato akce přínosná. Napiš do komentářů, zda chceš, aby i na dalších akcích bylo součástí programu nějaké školení / seminář a případně na jaké téma :-)

Těšíme se na příští setkání, Team KITEBOARDING.cz

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Škola wing surfingu - 2. Jdeme na vodu

Minule jsme si ukázali základy na břehu a teď mrkneme na základní dovednosti na vodě, jako je příprava startu, vzlétnutí a jízda s wingem na foilu

0

Bazar