Posíláme ZDARMA objednávky od 500 Kč.

...a dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč. 
Vyber si dárek ve svém košíku !

Mistrovství ČR ve wakeboardingu 2018

39
 

V sobotu 28.7.2018 se uskuteční v areálu lyžařského vleku ve Stráži pod Ralskem Mistrovství České Republiky ve wakeboardingu a wakeskatingu 2018. Závod se uskuteční pod záštitou ČSVLW a světové organizace IWWF!

Jezdci mají šanci vyjet si body do světového žebříčku! Jednotlivé kategorie jsou vypsány pro muže i ženy a to wakeboarding U11, U15, U19, Masters (nad 30let) , Open (bez věkového omezení) a wakeskating Open.
 

Wakeboaridng mistrovství ČR 2018
 

Závody začnou v 10:30h kvalifikačními jízdami. Finálová část bude od cca 14:00h, která vyvrcholí nejprestižnější skupinou OPEN od cca 17:00h. K vidění bude celá špička českého wakeboardingu v čele s našimi ridery ze Stráže, kteří tak skvěle reprezentovali na loňském ME a Afriky v Egyptské El Gouně, kde Monika Havránková získala bronzovou medaili v U15, Patrik Hanes obsadil 7.místo v U19 a Jan Bartoň byl 15.v kategorii U15. Závodů se můžete zúčastnit aktivně jako soutěžící. K tomu se stačí registrovat na stránkách IWWF  a přihlásit se do závodu přesně podle návodu ze dne 17.7.2018. Zde propozice k závodům (pdf ke stažení).

Přijďte si užít pohodové odpoledne plné adrenalinových zážitků ze super jízd, ke kterému snad pomůže pěkné počasí, moderátor raper McKajag, stánky s wakeboardovým vybavením a občerstvéní v areálu vleku. Celým dnem a následnou afterparty Vás bude provázet duo DJs Miguell & Luccas! Všechny informace jsou dostupné na facebookovém profilu Cable Wake Park Stráž  a na http://www.cwps.cz/

Za pořadatele akce Martin Bartoň CWPS

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Příruční kicker na landkite

Freestyle na landkitu je super a o to víc, když je na spotu kicker na pořádný polety. Ale co když není...

0

NOBILE KITEBOARDING 2021 collection

Nobile dělá X let superiorní kiteboarding prkna. Tento rok přidali 3 nové líbivé kity a k unikátním splitboardům doplnili spoustu fíčur. Mrkej na vídko.

0

Bazar