Posíláme ZDARMA objednávky od 500 Kč.

...a dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč. 
Vyber si dárek ve svém košíku !

Super Kite Day snowkiting camp 2017

0
 

Čau kiteři, čtenáři, příznivci adrenalinových sportů!

Každoročně pořádá tým SKD kite camp ve francouzských Alpách, kde o sníh a vítr nebývá nouze.

Letos je tento camp pořádán v termínu od 21. ledna do 4 února 2017 a nachází se v Serre Chavalier v městečku Briancon, Francie. Na spot se jezdí do cca 20km vzdáleného Col du Lautaret.

Cena za týden v campu je 270 euro. Co tato cena zahrnuje? - Ubytování, jídlo dle libosti pro účastníky, Flysurfer test point - můžete si půjčit vybavení Flysurfer kitů ( peaky, speed 5, boost, v různých velikostech), úžásné a zaručené pojezdy v Alpách a super lidi po boku světoznámých Pro riderů.

Loni jsme na tomto campu byli s kamarádem Martinem a musím říct, že to byla nejen obrovská zkušenost, ale i super zážitek.

Super kite day camp - base Super kite day camp - Abe

Jeli jsme na týden v termínu od 7.1.-13.1.2016. Když jsme dojeli na místo, kde jsme byli ubytování, počasí nevypadalo úplně ideálně, protože byla hustá mlha a obleva. Jeden z pořadatelů tohoto campu, Pro rider Abe Alzouman nás přivítal a řekl, že se o počasí nemusíme vůbec obávat, že od příštího dne nás čekájí super kitové dny. A taky že jo! 

Super kite day camp - kite spot
Super kite day camp - flysurfer speed4 lotus

Na tento camp se může přihlásit úplně každý, ať ten, kdo už z kitingem má zkušenost, anebo ten, který ještě nikdy nekitoval. Máte tu možnost zaplatit si kurz vedený pod taktovkou Alexe Robina z kite legende. 

Super kite day camp

Ještě teď jsou 3 volná místa a pokud by se někdo z Vás rozhodl, nebo přemýšlí, že někam vyrazí za snowkitingem, tohle je zaručeně skvělý tip. Neváhejte!

Pro podrobnější info a rezervaci kontaktujte pořadatele na mailu Superkiteday@gmail.com

Přeji spoustu krásných, větrných, super kitových dní. Čau Petr nemo

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Magazín

Příruční kicker na landkite

Freestyle na landkitu je super a o to víc, když je na spotu kicker na pořádný polety. Ale co když není...

0

NOBILE KITEBOARDING 2021 collection

Nobile dělá X let superiorní kiteboarding prkna. Tento rok přidali 3 nové líbivé kity a k unikátním splitboardům doplnili spoustu fíčur. Mrkej na vídko.

0

Bazar