Dáváme dárky k nákupu (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) nad 4 000 Kč. Najdeš ve svém košíku !

Vychytávka NAISH kite hydrofoil – ABRACADABRA

115
+Napiš článek
 

Každý kiter, který propadl foilingu, vám potvrdí že jediná nevýhoda této nové disciplíny je neustále šroubování - dobrá zpráva, problém vyřešen!
 

 

Všichni to známe, než kiter vyrazí na vodu je to celkem dřina. Nafoukat kite, rozmotat a navázat šňůry, obléct neoprén, zapnout trapéz, připravit kiteboard... kolik to zabere času? 8-10minut? Pokud se ale chystáte na foila připočtěte si cca tu samou dobu na sestavení hydrofoila. Pokud vám teda zrovna jeden z mnoha šroubků pro samý spěch nezmizí někde ve hluboké trávě :)

Naštěstí vývojáři z NAISH KITEBOARDING přišli s dokonalým řešením, pokud se vám sestavená hydrofoil noha vejde do auta máte vyhráno! Spojení nohy s kiteboardem je otázkou několika vteřin a hrátky se šroubovákem jsou otázkou minulosti. Tedy u aktuálního 2019 modelu musíte nohu zajistit utažení jednoho šroubku... ale řešení pro nadcházející sezonu je již zcela bez nutnosti použít jakéhokoliv nástroje!
 

naish-thrust-foil-abracadabra-11.jpg naish-thrust-foil-abracadabra-12.jpg
naish-thrust-foil-abracadabra-13.jpg naish-thrust-foil-abracadabra-14.jpg


NAISH THRUST FOIL ABRACADABRA jsme testovali na podzim na Nových Mlýnech a můžu potvrdit, spojení kiteboarodu s foilem je rychlé a hlavně velmi pevné.
 

naish-thrust-foil-abracadabra-51.jpg

 

Abracadabra je super vychytávka, které dokáže používání foilu neskutečně zpříjemnit. Připravit se na pojezd je s tímto systémem prakticky stejně rychlé jako kdyby jste šli jezdit na klasickém kiteboardu. A můžete si jednoduše vyhodit foila na pláž “jen tak pro jistotu“ i v situacích kdy je vítr silnější a vy jdete jezdit twintip...

Co na tento systém říkáš? Dobrý nápad nebo slepá ulička vývoje?

Foilingu zdar! Míra

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Škola kite triků - Backroll

Dnes tu máme trik pro holky. Zakousnem se do základní rotace, do unhook backrollu (odháklá 360-tka). 

0

Bazar