Dáváme dárky k nákupu (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) nad 4 000 Kč. Najdeš ve svém košíku !

Jak se stát kiting instruktorem?

292
+Napiš článek
 

Hledáš dlouhodobou nebo jen příležitostnou brigádu, která by tě bavila? Chceš být mězi lidmi se stejnými zájmy? Rád by sis užil parádní kiting třeba někde v zahraničí? Tak proč nezačít budovat svou kite kariéru jako kite instruktor?
 

Jak-se-stat-kite-instruktorem-Harakiri-kite-kurzy-Rujana.jpg


Práce snowkiting, landkiting nebo kiteboarding instruktora může být jako každá jiná, ale pro řadu nadšenců je to cesta k parádnímu kitingu. Kiter může předávat své zkušenosti nováčkům, být mezi lidmi se zájmem o kiting, instruktor se sám může zlepšovat jak po teoretické tak i praktické stránce, snadněji se může dostat na kite spoty, kam by se dostal sám obtížněji. Po čase stráveném s klienty si kite instruktor také může sám zakitovat a mnohdy může mít díky kite škole k dispozici i nejnovější kite vybavení. No a samozřejmě za každou práci se dostává i peněžní odměna...!

 

Jak-se-stat-kite-instruktorem-Harakiri-kite-kurzy-Lefkada.jpg

 

Zní to lákavě ale nedostupně? Obáváš se, že ti v cestě stojí řada překážek? Překvapivě pozice kite instruktora nemusí být nedostupná, jak se může na první pohled zdát. Tak proč to nezkusit?

 

Jak-se-stat-kite-instruktorem-Harakiri-kite-kurzy-snih.jpg

 

Pokud máš zájem, neváhej, podívej se na požadavky a co se nabízí u kite školy HARAKIRI kite kurzy a pošli svůj životopis s motivačním dopisem. Možná i ty splňuješ základní požadavky a máš žádoucí nadšení do kitingu a chuť předávat své dosavadní zkušenosti dalším nadšencům. Aktuálně jsou v hledáčku kiteři z Ostravy, Českých Budějovic, Prahy, Brna, Břeclavi, Bratislavy, Prešova, Košic ale i z ostatních měst...

 

Jak-se-stat-kite-instruktorem-Harakiri-kite-kurzy.jpg

 

Neváhej, školení instruktorů se blíží! Jak si instruktoři užívají na kurzech se můžeš podívat i na Facebooku.

foto: www.kite-kurzy.cz

 

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

Shop

Magazín

Bazar