DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite bazar KITEBOARDING.CZ- pravidla pro vkládání inzerátů

46
 

Cílem pravidel je určit jasné mantinely, aby byly inzeráty rovnocenné a nebyl inzerát jednoho inzerenta zvýhodněn oproti jinému. Jediným možným zvýhodněním je zvýraznění inzerátu pomocí SMS.

Porušením pravidel se uživatel vystavuje nebezpečí smazání inzerátu. Opakované porušení může vést k zablokování učtu!

Pravidla platí jak pro inzeráty nabízející tak i poptávající použité kite bazar vybavení, pro inzeráty výrazněné i nezvýrazněné.

Pro koho je kite bazar určen

 • pro konečné uživatele spotřebitele a současně
 • pro kitery, kteří chtějí prodat své vlastní vybavení, které není a nebylo předmětem podnikatelského zájmu a současně
 • pro inzerci použitého vybavení
 • pro komerční subjekty a osoby prodávající za účelem zisku, které mají s KITEBOARDING.CZ uzavřenu řádnou Smlouvu o spolupráci

Jak a co zadávat do inzerátů kite bazaru

 • NÁZEV:
  • typ zboží (kite, kiteboard, kite trapéz, neoprén apod.)*
  • výrobce
  • rok výroby pokud je známý
  • model
 • KONTAKT:
  • kontaktní osoba*
  • funkční email*
  • funkční tel. v mezinárodním formátu*
 • TYP INZERÁTU
 • KATEGORIE
 • CENA s uvedením měny, popř. "dohodou", "nabídněte"*
 • TEXT INZERÁTU upřesňující popis (co vše je součástí, stav, funkčnost, opravy, původ, poskytované záruky, možnost prohlédnutí, předání, platby apod.). Vkládání odkazů je zakázáno!
 • OBRÁZKY - pouze autentické fotografie inzerovaného zboží bez doplňujících textových a obrazových informací. Používání ilustračních fotografií je zakázáno!

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou "*". Neuvedení nebo nefunkčnost kontaktních údajů bude považována za porušení pravidel!

Doporučení:

Co je v kite bazaru zakázáno:

 • uvádět do textu inzerátu slovo „nový“ a jeho české i cizojazyčné ekvivalenty, popř. cokoliv podobného (např. „jako nový“ apod.), co by navozovalo pocit, že se jedná o nepoužité zboží. Inzerce je určena pouze pro prodej použitého zboží!
 • jakkoliv v inzerátu uvádět zavádějící informace, které by navozovaly pocit , že se jedná o jiné zboží, jiného původu a jiných kvalit.
 • inzerce komerčních subjektů, popř. osob jakkoliv spojených s komerčním subjektem (osoby blízké, team riders, instruktoři apod.), popř. osob, které za účelem zisku inzerují bez platného živnostenského oprávnění, které nemají s KITEBOARDING.CZ uzavřenu řádnou Smlouvu o spolupráci (v případě podezření bude dán podnět ČOI, živnostenskému úřadu, orgánům finanční správy apod.)
 • vkládat duplicitní inzeráty
 • vkládat inzeráty jejichž obsahem by byla dotčena práva třetích osob. KITEBOARDING.CZ neodpovídá za obsah inzerátů.
 • inzerovat osobní automobily, nemovitosti, zbraně, alkohol, drogy, pornografii a zboží jež je obsahem duševního vlastnictví třetích osob
 • používat vulgárních výrazů a obsahu jak v textu tak i v obrázcích.
 • inzerovat zboží, které je předmětem trestné činnosti (v případě podezření bude dán podnět Policii ČR, popř. Policii SK)
 • jakkoliv porušovat platnou legislativu ČR

Právní vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí obecnými právními předpisy. KITEBOARDING.CZ žádným způsobem neodpovídá za jakékoliv porušení těchto předpisů, ať jsou porušeny z jakékoliv strany.

Porušením pravidel kite bazaru KITEBOARDING.CZ se uživatel vystavuje nebezpečí smazání inzerátu. Opakované porušení může vést k zablokování učtu! Zvýrazněné inzeráty podléhají stejným pravidlům. Reklamace přijímáme pouze na našem telefonním kontaktu.


Platnost od: 1.11.2013

VLOŽIT INZERÁT

.

Autor: KITEBOARDING.CZ je na Google+

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

raslikk@gmail.com

Ahoj,
nevim co tady porad resite. Je kazdyho vec aky si udela pravidla. To ze si udela pravidla podle sveho tak je vec jen webu a marketingu. Na jinych inzerujicich serverech je to to same maj pravidla a kdyz je nerespektujes dostanes mejla a pekne to smazou a bud si to uprav nebo si to dej jinam. To ze tady budete urazet lidi tak tim nic nevyresite. Jen mi prijde ze zachvilku to bude vypadat, tak ze nekde bude jezdit skupinka tech co jezdi znacky od kiteboarding.cz a ta druha co jezdi neco jineho přijde s klackama a pomlati je.
Nevim ale sami tady tema kecama delate kiteboarding.cz reklamu, tak si to uvedomte.
Za dalsi ceskej clovek si dycky najde nejake slovicko misto novej nebo neco jineho.... A pak muzete nakecat clovickovi co si od vas chce koupit skoro noveho kite co chce. A kdyz to nekdo koupi tak jen dobre pro vas.
Je to jako kdyz jedes v aute jak prase, jeden ridic si posype hlavu popelem a uz si da bacha, bez kecu odjede. A pak je druha skupina a ta ma kecu plnou hubu a v kapse miliony a nebo jsou jen hubaty a myslej si buhvico.
Jen aby nedoslo k tomu ze patrim k HR. Nepatrim jen jezdim znacku co oni prodavaj.... A ta me bavi, at si kazdej rika co chce.
A pravidla respektovat budu jako respektuju i jina pravidla a kdyz je porusim tak si za to muzu sam.....

pavlvich@gmail.com

 Aloha vy všichni kiteři, kteří se nechcete ztotožnit s pravidly bazaru a inzerovat jako normální ostatní kiteři (viz. zdejší bazar)... jak píšete, inzerujte si jinde, třeba si vytvořte vlastní web, dejte si tam ten váš inzerát s odkazem "někam" a pak si zařiďte, aby ten ho někdo našel, zaplaťte si vyhledávačům ať jste při vyhledávání "nahoře" a přestaňte to tady donekonečna rozebírat... až dokážete to, co dokázal tenhle web, možná vám dojde, proč jsou na bazaru pravidla!

davca46@seznam.cz

Tady na "FREE" portalu to zavani totalni buzeraci.

Buzerace 1:

Co mam napsat, kdyz chci prodat kite Best a byl 2x ve vzduchu, kite vypada jako novy. Jak mam popsat jeho stav.

Ja se divim,ze se na bazaru kiteboarding muze prodavat neco jineho, nez kiteboarding prodava,ale tam jste jeste nedospeli, co neni, muze byt.

Buzerace 2:

Urcitym lidem jste smazali clanek, kde byl test kitu a  Vase SuperTurboLow wind
masiny s rozsahem 0,0000001 m/s az 25m/s nedopadla s prehledem nejlepe.

Buzerace 3:

Marketing kiteboarding smaze tento koment......?

Opravdu free portal!!!!

sedmipivo@seznam.cz

Taky bych se zařadil k bezproblémovým uživatelům inzerce a taky mi příjde trochu na hlavu zakázat popis "jako nový"...začíná to zavánět...
Kromě toho, píše se v pravidlech, že KITEBOARDING neodpovídá za obsah inzerátů, neodporuje si to trochu? 

Už vídím jak se na kiteboarding hrnou zástupy zájemců o koupi aut, mobilů, potravin a zbraní...já totiž taky často sháním nový vázko na stránkách klubu ALFA ROMEO...Trochu mi to připomíná alibismus ala IKEA, kde mají na květináči napsáno, že tento kaktus se nehodí k jídlu...

marketing@kiteboarding.cz

Díky všem za komentáře a názory. Pište prosím další. Vyjádříme se k nim najednou a k pravidlům a jednotlivým věcem přidáme i vysvětlení, aby byl jasný jejich důvod. Jen zdůrazníme:

Pravidla NEJSOU nastavena proti běžným (a nám samozřejmě drahým) uživatelům kiterům ani proti prodeji jakýchkoliv značek kitů. Jde o nastavení pravidel, aby inzerenti měli rovné podmínky mezi sebou. Některé věci zvýhodňují jedny inzerenty oproti druhým. Proti komerčním prodejcům samozřejmě podmínky nastaveny jsou, protože ti tady v bazaru z logiky věci nemají vůbec co pohledávat. Chápeme pravidla jako ochranu právoplatných inzerentů proti nepravoplatným a nás proti nekalé konkurenci.

Těšíme se na další názory. Lenka

kitemaster@seznam.cz

 Ty jo tak tohle už se mi zdá opravdu moc, jde jim o kiting nebo o prachy a samy smlouvy a spoluprace????Už se o tom mluví i mezi lidma jak to tu cenzurujou, jak neustojí to že tu někdo nabízí konkurenční značky!!! Myslel jsem že tenhle sport a tyhle strasnky jsou o pohodovym pojezdu a prodání věcí co kdo nepotřebuje a né o paragrafech a vyhrožování!!! myslím že je na čase se přesunout na jinou inzerci a portál tady to pljde brzy do prd....!!!

Nic ve zlém jen můj názor!

Magazín

Bazar