BLACK FRIDAY: 10-65% sleva témeř na vše! Akce může skončit kdykoliv. Pospěš si!
Posíláme ZDARMA objednávky od 500 Kč. VSTOUPIT DO ESHOPU

...a dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč.
Najdeš je ve svém košíku !

Flysurfer UNITY - Dodací lhůty

1
 

Někteří z Vás mají předobědnané kity UNITY a netrpělivě očekáváte až dorazí. Prozatím se do ČR dostaly jen 12ky pro ty co je měli predobjednané. Pro ostatní máme bohužel špatnou zprávu...

Kity nejsou dodávány tak rychle, jak jsme plánovali. Limitujícím faktorem je náš nový INFINITY 2,0 bar. Přesněji jde o nový chickenloop, srdce nového INFINITY 2,0 baru. Nový chickenloop  byl již výzvou v samém zrodu. Ve fázi prototypu a v předserii byly vyrobeny řádně a veškeré naše požadované standardy byly splněny. Současný problémem je, že dodavatel chickenloopu pro Flysurfer není schopen vyrábět tyto chickenloopy ve velkých sériích tak, aby uspokojil naše standardy a nároky na kvalitu celku. Proto nastává další nemilé zpoždění dodávek. I když v příštích několika týdnech, naskladníme velké množství kite UNITY i tak nebudeme schopni uspokojit veškeré objednávky. Uspokojení před objednaných kitů Unity se nedá očekávat dříve než v září 2011!

 

Jak jsme si plně vědomi toho, že se jedná o velmi nepříjemnou situaci pro vás jako zákazníky, prosíme věřte, že děláme vše co můžeme, aby jsme vaše Unity dostali co nejdříve k Vám! Děkujeme Vám a vážíme si Vaší trpělivosti, za kterou se Vám dostane opravdu kvalitní výrobek, který není vyráběn ve velké sérii i za cenu ztráty kvality.

 

Momentálně nemáme jinou možnost než uspokojovat objednávky postupně dle starého přísloví: "Kdo dřív přjde, ten dřív mele" a nebudeme upřednostňovat nic jiné než datum přijetí objednávky. Jěště jednou děkujeme za pochopení.

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Magazín

Jak velký kiteboard potřebuji

Výběr kiteboardu vypadá jako hračka, fošna, 4 finky, vázání a jen trefit velikost. Však jsou všechny prkna skoro stejný... Omyl!

0

Bazar