Posíláme ZDARMA objednávky nad 500 Kč.

...a dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč. Najdeš je ve svém košíku !

Jde skloubit kitesurfing s malými dětmi?

35
 

Znáš tuto situaci stejnou den co den? Sedíš v práci a makáš jako šroubek. Samá práce. Jedno jednání stíhá druhé, do toho služebka a sezení obchodu nebo představenstva. Je toho dost, ale o firmu se hold člověk musí starat (a to i když není tvoje)! Sem tam však mrkneš ven, jak se ohýbají stromy. Ve volné chvíli zabrouzdáš na kitesurfing stránky. Říkáš si: „už musím vyrazit na kiting! Naposled to bylo super.“. Děti se ti však doma vrhají kolem krku a manželka se ptá co s rodinou podniknete příští víkend. Hmmm…...těžká situace, co?

Co ale spojit příjemné s užitečným, aby i rodiče i děti (klidně od 4 let) měli aktivní program. Co to udělat tak, aby i ty sis mohl užít kitesurfing a děti nestrádaly?

Harakiri-kite-kurzy-hlidani-deti-Rujana-ve-stanu.jpg Harakiri-kite-kurzy-hlidani-deti-Rujana-kresleni-kridou.jpg

Vezmi manželku, děti i sebe na týden nebo prodloužený víkend k moři. A't už jsi zkušený kiter nebo kiting chceš jen vyzkoušet, my v HARAKIRI kite kurzy tě nejenom naučíme kajtovat (pokud to ještě neumíš), ale pohlídáme ti i děti, pokud si chceš v klidu sám nebo s manželkou zakajtovat. Na Rujáně totiž letos opět pořádáme "hlídání dětí" formou Aktivního sportovního programu. Kurzanti mají dokonce hlídání v rámci kurzu zadarmo!

Harakiri-kite-kurzy-hlidani-deti-Rujana-prolizaky.jpg Harakiri-kite-kurzy-hlidani-deti-Rujana.jpg

Užijte si celá rodina. Děti během tvého kajtingu nebo kurzu vezmeme na šnorchlování, surfování na vlnách, stavění hradů z písku, výlety, pouštění malých draků a ty? Ty si užiješ svůj kitesurfing! V kite kurzu nebo sám.

Harakiri-kite-kurzy-hlidani-deti-Rujana-vylet.jpg

Přečti si více informací o hlídání dětí a Aktivním programu pro děti a kite kurzech na německé Rujáně.

Není tvá ratolest už žádné malé dítě, které potřebuje hlídat? Pošli svého studenta na kurz Aktivní kite prázdniny. Užít si může kite kurz za neskutečně dotovanou cenu!

.

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Bazar