DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite a malý závodní katamarán = šílená rychlost

152
 

Kevin s kámošema se rozhodli zapřáhnout kite za super lehkou závodní loďku, že s ní zkusí skákat. Co by se tak mohlo pokazit :-D? Nejsou první, koho něco takového napadlo, ale pro Kevina to byl první pokus něčeho podobného.

Ultra lehká karbonová loďka stavěná na vysokou rychlost a místo plachty 12m kite, který oproti plachtě dokáže vygenerovat několikanásobně větší sílu na m2 plochy. To je šílená kombinace, která zavání průšvihem ale hlavně hromadou srandy :-)

 

 

Nejspíš ani nečekali, že to pojede takový bomby a opravdu se jim skoro povedlo zvednout celou loďku do vzduchu. Rychlost 44 km/h je docela slušný výkon.

Co myslíš, budou se v budoucnu podobné loďky přizpůsobené na kite prodávat komerčně? Pohon lodí drakem je každopádně na vzestupu a myslím, že je v něm ještě velký nevyužitý potenciál. Co myslíš ty?

Čau, Leguán

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Bezpečnostní kontrola kite baru NAISH TORQUE 2

O kite vybavení je potřeba pečovat, a hlavně občas vše důkladně zkontrolovat. Dnes se koukneme, jak prověřit bezpečnost nového Naish Torque 2 baru…

0

Rodiče kiteři

Rodiče kolikrát neví, jak zabavit své děti, aby se mohli chvíli věnovat svým koníčkům. Kiteři to mohou spojit dohromady.

0

Bazar