15-50% SLEVA na KITEBOARDY celý měsíc! Připrav se na vodu.

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kiteboarding - Rhodos vol.1

5
 

Na konci minulého léta jsem zavítal na Prasonisi a hodně se mi tam zalíbilo. Tak jsme s tátou a jedním kamarádem sehnali z Německa starý 5,5m karavan který, jsme uvnitř upravili, aby tam bylo co nejvíce spaní. K tomu jsme koupili auto Renault Laguna. Když jsme ho dovezli, tak nikdo nevěřil, že by tam mohlo dojet a ještě k tomu s plně naloženým karavanem… 

kiteboarding na ostrově Rhodos


V sobotu okolo osmé jsme sedli do auta, po cestě jsme nabrali dva kamarády v Kostelci nad Orlicí, dokoupili se potřebné věci na cestu a vyrazilo se… První nocování bylo v Srbsku, když nám v noci něco začalo mlátit v zadním levém kole. Ve tmě nebylo nic vidět tak jsme to nechali na ráno. Probudili jsme se a hned jsme sundali levé kolo a zjistili jsme, že se uvolnil lanovod na ruční brzdu. Přidělali jsme ho stahovací páskou a jelo se dál. Druhé nocování bylo 250 km od Atén. V pondělí v 11.00 jsme přijeli do přístavu v Aténách, po kterém jsme dobu lítali a hledali trajekt. Ve 14.00 trajekt odjížděl a v úterý ve 12.00 přijel do přístavu na Rhodosu. Za hodinku a půl jsme dojeli na Prasonisi umístili karavan vedle Novotňáků , zabydleli se a hurá na vodu…:-)


Začal jsem jezdit okolo 18. hodiny a na vodě jsem byl skoro sám. Jezdil jsem slušně nahulenou devinu, vítr funěl okolo 10-11 m/s. Malinko jsem se rozjezdil a druhý den začalo nějaké to hecování s Honzíkem. Začínám si pořádně zvykat na nové hračky.
Každé ráno a na večer se na vodě sejde pár borců, kteří sází pěknou sérku triků a mezi ně patří i malý Honza. Takže se dají okoukávat nové triky a hlavně kluci poradí.
Kdo dorazí za náma na Prasonisi, může otestovat nějaké ty hračky. Máme tu Naish Torch 7, 9, 12 m2 a Naish Park 14 m2, prkna Nobile 50-fifty 139cm, Nobile NHP XTR 140/46 cm a Nobile INFINITY 5,7 … Tak že se máte na co těšit.. :-)
Za nedlouho očekávejte první video z Prasonisi, kde bude snad vidět už nějaký ten progres .. :-)

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

Magazín

Bazar