DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kiteři skáčou přes 100m loď!

52
 

3 kiteři byli vyzváni o přeskok přes skoro 100m loď! Asi se není čemu divit, že v tom má prsty RedBull.

Lasse Walker, Ruben Lenten a Janek Grzegorzewsky byli vyzváni RedBullem, aby se pokusili přeskočit 94 m dlouhou loď. Dalšími podmínkami pro úspěšné splnění výzvy byla jízda rychlejší než 45 mph a skok v celé délce lodě. Teprve poté se mohli pokusit o přeskok přímo přes loď.

První pokus o přeskok lodě nevyšel úplně podle plánu kvůli slábnoucímu větru a kiteři si museli počkat na silnější vítr. Poté už ale šlo vše hladce. Pořádný rozjezd, vybrat a chytit správnou vlnu pro odraz a pak už se jen modlit, že to bude dost vysoko a daleko. :-D

 

 

Na oslavu úspěchu si pak zaskákali přímo v duze, kterou jim přichystala pobavená posádka lodě a na závěr přišlo ještě překvapení v podobě pozvánky na kiting v těsné blízkosti gigantické kontainerové lodě.

Vše proběhlo během příprav na nadcházející velkolepou soutěž Red Bull King of the Air, která proběhne od 24. 11. do 9. 12. 2022, tak si ji nenech ujít! Aktuality a živé vysílání můžeš sledovat zde.

Čau, Leguán

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

Speciální nabídka na konec roku.

Speciální nabídka na konec roku. Do pozornosti: FINANČNÍ POMOC NA KONEC ROKU Máte problémy s financováním? Naléhavá nabídka půjčky. Dobrý den, FINANČNÍ POMOC NA KONEC ROKU Jsme certifikováni, abychom mohli nabízet následující typy úvěrů NEBO jakýkoli typ financování: Soukromý úvěr? Půjčky pro podnikání? Úvěr na konsolidaci dluhu? Vylepšujete svůj domov? Investiční úvěr? Dostupné kredity? Osobní půjčky? Komerční půjčky? Kombinovaná půjčka? Konsolidace půjček? V případě zájmu nás kontaktujte :( william.taty0033@gmail.com)

Shop

Magazín

Bazar