DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

NAISH KITES 2014/15 - jarní příval novinek

2
 

Druhá generace kitu Naish Draft je zase o kus dál, nejvetších změn se dočkal hlavní bán. Další novinkou je nová velikost 10.5m2. Tento vysoce výkonný freeride, hangtime a race kite si teď můžete pořídit ve velikostech 7, 9, 10.5, 12, 14 a 17. Stejně jako loni jsou menší velikosti 5ti spirové. 14ka a 17ka je pak pro lepší lightwind výkon a rychlejší reakce vybavena pouze třemi spírami.

2014/15 NAISH DRAFT

Naish Ride 2014/15 je již třetí generací jedinečného dvou-spírového kitu. Za tři roky na scéně se Ride stal synonymem freeridingu, jednoduchosti a maximální zábavy pro kitery všech úrovní. Pro letošek byl u kitu Ride výrazně zlepšen restart z vody. Jízda s Ridem tak bude ješte jednodušší a zábavnější.

2014/15 NAISH RIDE

Fly je lightwind mašina určená nejen pro freeride. Tento dvou-spirový kite je díky své minimální hmotnosti, ohromné projekční ploše a rychlým reakcím opravdovou lightwind lahůdkou. Užijete si s ním jak freeride a wave, tak i freestyle. Hlavní změny se pro letošek odehrály na hlavním bánu, kite slibuje o něco ostřejší tah v otočkách a kiteloopech. K dispozici je v jedné velikosti 15m2.

2014/15 NAISH RIDE

Trip je unikátní kite zcela bez spír! Pro letošek se rozrostl počet velikostí na 8, 10 a 12. Trip nabízí ohromný výkon zejména ve spodní časti větrného rozsahu a super rychlé reakce. Určen je zejména pro pokročilé vyznavače waveridingu a cestovatele.

2014/15 NAISH TRIP

Kromě nových kitů Naish představil i zcela novou kolekci kite trapezů. Všechny novinky si můžete již nyní prohlédnout na stránkach naishkites.com a brzy i na vlastní oči v ČR!

2014/15 NAISH RIDE

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Magazín

Bazar