Posíláme ZDARMA objednávky od 500 Kč
a
dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč. Najdeš je ve svém košíku !

NOVÁ minikamera AEE MagiCam S70

10
 

AEE MagiCam S70

Představujeme Vám novou akční kameru AEE MagiCam S70 s podporou natáčení 1080p/60fps, s řadou prémiových funkcí a kvalitním příslušenstvím v základním balení jako je propracované wifi dálkové ovládání a 5cm vysoce kontrastní TFT LCD displej. Kamera bude zajisté důstojným konkurentem pro všechny současné high-end modely na trhu, a díky své ceně bude zajímavou alternativou i pro zájemce o levnější kamery.

 

Kamera umožňuje natáčet v režimu 1080p 60FPS a v 720p 120FPS. Díky senzoru s technologií Exmor RS, založeném na celé řadě patentů, vyniká precizním obrazem a dosahuje skvělých výsledků při natáčení za horších světelných podmínek. Samozřejmostí je integrovaná WiFi, která podporuje nejnovější standard 802.11n s rychlostí až 150Mbps, která umožňuje mimo jiné stahování a sdílení videí nebo live streaming do zařízení se systémem Android či iOS v nejvyšší kvalitě včetně zvuku. Kamera oproti některé konkurenci vyniká opravdu intuitivním a jednoduchým ovládáním, disponuje speciálním tlačítkem na focení (není nutno přepínat v menu) a menu je kompletně v češtině.

Profesionální akční kamera

minikamera-do-vody-aee-magicam-s70-extrem-sport
AEE MagiCam S70 ve vodotěsném obalu

 Toužili jste někdy natáčet pod vodou? Chtěli jste někdy pořizovat opravdu kvalitní snímky ať jste kdekoliv a dělát cokoli? Teď máte tu možnost s kamerou MagiCam S70. Jedná se o špičkovou kameru, která kromě řady dalších funkcí disponuje např. vysokorychlostním FULL HD nahráváním, funkcí videotimelapse, obsahuje TFT LCD displej a spoustu příslušenství. Sportovní kamera je vybavena citlivým CMOS senzorem, nejmodernějším procesorem a má nevídaný výkon při špatných světelných podmínkách. Nyní můžete točit mimořádně plynulá a ostrá videa plná detailů za jakýchkoliv podmínek ať jste kdekoliv či děláte cokoliv.
 

Základní fakta o kameře AEE MagiCam S70:

 • záznam v rozlišení full HD 1080p
 • variabilní úhel kamery 95° až 170°
 • super slow-motion zpomalené záběry 120 FPS v HD kvalitě
 • zpomalené záběry 1080p 50/60 FPS
 • extrémně odolné vodotěsné pouzdro do 100 m
 • integrované WiFi s inteligentní APP
 • UltraSharp ostrý objektiv
 • kvalitní 16 MP fotografie, až 10 fotografií za sekundu
 • kvalitní CMOS EXMOR R senzor
 • speciální funkce časosběrné video
 • G-SENSOR pro automatické zapnutí/vypnutí kamery při detekci pohybu
 • TFT barevný displej včetně reproduktorů
 • vysokokapacitní 1500 mAh li polymerová baterie
 • druhá připojitelná externí náhradní baterie
 • plochá čočka a kryt vhodný pro potápění
 • dálkové ovládání s dosahem 100m
 • funkce plnohodnotné černé skříňky
 • vynikající stabilizace obrazu a natáčení i při slabém osvětlení
 • funkce sekvenční fotografie
 • kompletně české menu a ovládání
Bezpečnostní šňůrkaBezpečnostní šňůrkaDlouhý šroubBezpečnostní šňůrkaExterní baterieDlouhý šroubKlipsna na dálkový ovladačKonektorNabíječkaExterní bateriePásek na dálk. ovladačDlouhý šroubSamolepící držák rovnýKlipsna na dálkový ovladačTFT LCD dipleyUSB kabelVložky proti mlžení do kameryNabíječkaVodotěsné pouzdro do 100mExterní baterie 

Součástí balení kamery AEE Magicam S70 je TFT LCD displej, dálkový ovladač, externí baterie, vodotěsný kryt a další příslušenství!


 Natáčení ve FULL HD 60 fps

Pásek na dálk. ovladač

Sportovní kamera MagiCam S70 nabízí atraktivní možnost natáčet v HD kvalitě 1080p při ultra širokém úhlu 170° s možností volby úhlu záběru: široký, střední, úzký nebo malý. Při možném úhlu záběru až 170° a možnosti natáčení s vysokou snímkovací frekvencí 60 FPS tato kombinace činí z vašeho natáčení nevšední zážitek a umožňuje vám manipulovat s obrazem přesně tak, jak si přejete. Díky vysoké snímkové frekvenci 60 snímku za vteřinu jste schopni videa zpomalovat bez ztráty kvality a zachytit i ty nejrychlejší pohyby. Nezáleži zda-li natáčíte na souši, ve vodě nebo ve vzduchu, zda jste amatér či ostřílený profesionál. Zachyťte a uchovejte si vaše zážitky z nové perspektivy v té nejlepší kvalitě!

Podpora WIFI

Pásek na dálk. ovladač

Zabudovaný WiFi modul umožňuje spojení mezi MagiCam S70 a Vaším chytrým telefonem nebo tabletem se systémem Android či iOS. Díky WiFi máte také jedinečnou možnost ovládat kameru skrze dálkový ovladač.

Díky Wifi máte kontrolu nad kamerou všude tam, kde by to bylo velice problematické. Aplikace AEE MagiCam (Android a iOS) umožní obsluhovat Vaší S70 kdykoli a odkudkoli. Umožňuje natáčení videa, běžné focení, sekvenční focení a jiné. Oproti konkurenci máte možnost úpravy a otáčení fotek, živý přenos včetně zvuku, zhlédnutí videa, střih videa, stahování videa a sdílení či upload videa např. na Facebook.

Zpomalené a super zpomalené záběry

Samolepící držák rovný

Vysoká snímkovací frekvence způsobí, že vaše dobrodružství budou zaznamenána ještě kvalitněji a impozantněji. Kamera dokáže zachytit i ten nejrychlejší pohyb a akci. Ve FULL HD můžete zpomalit záběry bez ztráty kvality 2x a v HD dokonce 4x. Díky speciálním střihovým programům lze samozřejmě dosáhnout mnohem většího zpomalení a můžete vytvořit skutečně excelentní snímky.

 

Vodotěsnost do 100 metrů

minikamera-do-vody-aee-magicam-s70-extrem-sport

Díky speciálnímu vodotěsnému krytu se můžete potápět až do 100m díky nejvyššímu standardu ochrany IP68. Plochý kryt čočky umožňuje nekomplikované natáčení a zároveň zajišťuje ty nejlepší podvodní záběry narozdíl od zakřivených čoček. U kamery MagiCam není nutné dokupovat pro potápění speciální příslušenství v řádech tisíců korun, vše je již v základním balení. Celkový plochý design čočky zaručuje, že světelné lomy a odrazy nenaruší vaše videa ani fotografie, a proto lze dosáhnout lepší kvality obrazu a ostření než se zakřivenou čočkou.

Videotimelaps bez SW úprav

TFT LCD dipley

Kamera S70 nově obsahuje funkci videotimelapse nebo též časosběrné video. Tato pokročilá funkce umožňuje zrychleně přehrát pomalu se pohybující objekty jako je například východ slunce či plynoucí mraky. Díky této funkci už není nutné složitě softwarově zrychlovat objemné video či komponovat časosběrné fotografie do videa a používat složitý náročný a často velmi drahý software. Ušetříte spoustu času a místa na paměťové kartě a získáte nádherné a efektivní záběry.

 

Ukázka použití funkce videotimelapse:

Focení v průběhu natáčení

Samolepící držák rovný

Kamera na helmu AEE MagiCam S70 umožňuje fotit v průběhu natáčení, již nemusíte přemýšlet, zda chcete natáčet nebo fotografovat. Se sportovní kamerou AEE MagiCam S70 můžete obojí zároveň. Akční kamera má separátní tlačítko sloužící pouze pro fotografování, jednoduše během videa zmáčknete spoušť a fotíte. Díky této funkci Vám neunikné žádný záběr ani fotografie.

Prémiové příslušenství v základním balení

Nastavte si S70 přesně tak, jak potřebujete! K této jedinečné kameře máte možnost dokoupit mnoho doplňků, které vám umožní sportovní kameru použít za jakékoliv situace dle vašich potřeb a požadavků. To nejdůležitější jako je displej, ovladač a externí baterie naleznete již v základním balení, bez těchto komponentů nikdy nemůžete využívít Vaší akční kameru naplno.

Barevný TFT displej

Vložky proti mlžení do kamery

Ke kameře lze snadno připojit TFT LCD displej s 5 cm úhlopříčkou, na kterém lépe uvidíte, co přesně natáčíte. Díky vysokému kontrastu displeje není, na rozdíl od některé konkurence, problém používat displej i za slunného počasí. Displej je užitečný i při prohlížení videa nebo fotek a je vybaven reproduktory. TFT dislej patří mezi standardní výbavu, kterou ke kameře získáte a není nutné ho zvlášť dokupovat nebo být ochuzeni o jeho komfortní použiti. Displej lze také vypnout pro úsporu baterie.

Přídavná externí baterie

Klipsna na dálkový ovladač

Pokud Vás čeká den plný natáčení a nestačí Vám vysoká kapacita interní baterie, jistě využijete externí baterii, kterou jednoduše nasadíte na kameru a tak výrazně prodloužíte životnost Vaší kamery. Kamera nejdříve čerpá energii z externí baterie a poté se přepne, bez přerušení natáčení, na baterii umístěnou přímo v kameře. Externí baterii můžete samozřejmě samostatně dobíjet, zatímco natáčíte na vnitřní baterii.

Dálkový ovladač

Vodotěsné pouzdro do 100m

Multifunkční dálkový ovladač je dodávaný společně s kamerou a není nutné jej dokupovat. Ovladač je jednoduše připojitelný k S70 a můžete díky němu natáčet video, fotografovat, měnit nastavení funkcí včetně rychlé volby úhlu zobrazení. Dosah WiFi ovladače je 100m a FSTN displej na ovladačí vám umožní ovládat vaši sportovní kameru velmi komfortním způsobem.

 

Kompaktní velikost

TFT LCD dipley

Malá velikost zařízení sportovní kamery S70 nabízí mnoho možností a usnadňuje výrazně manipulaci s kamerou. Připevněte si ji například na helmu a brzy zapomenete, že ji tam vůbec máte. Díky miniaturním rozměrům můžete kameru použít v situacích, kdy by toho jiná kamera nebyla schopná.

MagiCam S70 může být samozřejmě používána i bez doplňků jako je TFT LCD displej nebo externí baterie, díky tomu má ještě nižší hmotnost i rozměry a sportovní kamera je ještě kompaktnější.

MagiCam S70 Action Camera

 • Hmotnost: 56 g / Rozměry: 59 x 43 x 22 mm
 • Hmotnost včetně vysokokapacitní baterie : 86 g

MagiCam S70 Action Camera + Displej

 • Hmotnost: 85 g / Rozměry: 59 x 43 x 31 mm

G-SENSOR pro detekci pohybu a automatické zapnutí nahrávání

Pásek na dálk. ovladač

Po zapnutí G-sensoru bude kamera automaticky aktivovat nahrávání při jakémkoliv pohybu. Kamera začne automaticky nahrávat při vibracích, naklonění apod. Tuto funkci ocení zejména řidiči, kteří se nemusí starat o zapínání/vypínání nahrávání a mají tak jistotu, že kamera vždy zachytí jejich jízdu nebo aktivuje nahrávání například v situacích, kdy někdo nabourá do jejich zaparkovaného vozu. Pokud kamera nezaznamená změnu pohybu během 3 minut, natáčení se automaticky vypne. Funkci lze samozřejmě použít i při jiných aktivitách než je jízda automobilem.

Kompletně české menu a ovládání

minikamera-do-vody-aee-magicam-s70-extrem-sport

Kamera MagiCam S70 má kompletně české menu a ovládání, které je díky LCD displeji natolik jednoduché, že manipulaci s kamerou zvládne opravdu každý bez návodu či příručky. Nově je na displeji kombinace ikon a titulků pro ještě jednodušší ovládání. Možnost přepnutí ovládání do anglického jazyka je samozřejmostí.

 

Extrémně odolné vodotěsné pouzdro

Vložky proti mlžení do kamery

Nový, profesionální kryt s jedinečným designem a nejvyšším standardem ochrany, je vodotěsný do hloubky 100m. Díky různým vyměnitelným částem a krytům umožňuje pod vodou nahrávat dokonce i zvuk! Kamera může být navíc připojena k externímu mikrofonu a napájení. Díky výměnným zadním dvířkům můžete vodotěsný kryt použít jak s displejem , tak i bez displeje. Ke kameře je možné dokoupit ještě malý miniaturní kryt pro ještě menší rozměry a hmotnost. Kamera má nově speciální 3-slotový systém spolehlivější a stabilnější připevnění akční kamery k příslušenství!

Kvalitní citlivý senzor EXMOR R

Vložky proti mlžení do kamery

Exmor R je nejvyšší řada CMOS senzorů založená na celé řadě patentů v oblasti konverze anologového signálu na digitální, dvoufázové redukci šumu obrazu a uspořádání vrstev senzoru. Světelná citlivost Exmor R je až dvojnásobná oproti běžnému CMOS a vylepšená oproti klasickým EXMOR senzorům. Díky těmto faktorům dosahuje bezkonkurenčních výsledků při slabším osvětlení.

Tlačitka Press-to-go

Vodotěsné pouzdro do 100m

Tlačítka Press-to-go neboli „zmáčkni a jeď“ vám ještě více usnadní ovládání vaší akční kamery. Žádné dlouhé nastavování a hledání položek v menu, vámi zvolenou funkci aktivujete pouhým posunem tlačítka a stejně snadno ji i následně deaktivujete. Power Switch tlačítko slouží k zapnutí/vypnutí vaší akční kamery (kameru lze vypnout i ve vodotěsném pouzdru). Tlačiko WiFi slouží k zapnutí/vypnutí integrované wifi, G-sensor pro vypnutí/zapnutí G-sensoru a tlačko Expozice pro volbu mezi automatickou a středovou expozicí.

 

 

Otáčení obrazu o 180°

Nabíječka


Sportovní kameru MagiCam S70 můžete jednoduše otočit vzhůru nohama a nastavit ji tak, aby natáčela obraz ve správné poloze. Tato funkce se hodí všude tam, kde potřebujete umístit kameru obráceně, protože použítí kamery standardním způsobem není možné. Odpadá pak složité otáčení obrazu v softwarových programech.

Variabilní úhel

Pásek na dálk. ovladač

Díky možnosti nastavení úhlu záběru až 170° vám kamera umožňuje vidět to, co opravdu vidět chcete a udělat vaše videa tak dokonalá, jak jste si vždycky přáli. Pokud však potřebujte úhel záběru zúžit, není to problém. U S70 si můžete vybrat z širokého (170°), středního (155°), úzkého (135°) a malého (95°) záběru.                                          

Kvalitní 16 MP fotografie

Vodotěsné pouzdro do 100m

Jako málokterá jiná akční kamera je MagiCam S70 i velmi schopný fotoaparát. S 16 Mpix fotkami je rozlišení a kvalita vyšší, než u většiny ostatních zařízení. Nyní už sebou do akcí nemusíte nosit velké, těžké a neskladné fotografické vybavení.  

Časovač snímkování a videa

Samolepící držák rovný

Vybráním této funkce začne MagiCam S70 natáčet či fotografovat po odpočtu intervalu 5, 10 nebo 20 sekund. Ideální funkce pro momenty, kdy potřebujete čas na přípravu ideální kompozice pro ten nejlepší záběr.                                                         

Nekonečné (cyklické) natáčení

minikamera-do-vody-aee-magicam-s70-extrem-sport-casosber-time-laps

Právě díky této funkci můžete vaši kameru, v kombinci s G Sensorem, využít jako černou skříňku. Ve chvíli, kdy se vaše paměťová karta zaplní, kamera S70 automaticky začne videa ukládat na místo nejstarších videosouborů a přemaže je.

Vypnutí OSD menu

TFT LCD dipley

U sportovní kamery MagiCam S70 lze vypnout zobrazovaní OSD menu. Například při online přenosu přes HDMI kabel či WiFi tak můžete jednoduše skrýt nežadoucí ikony jako je stav baterie, rozlišení a vysílat pouze samotný obraz bez rušivých elementů. 

Tlačítka na focení a video

Pásek na dálk. ovladač

Žádné složité nastavování režimů, žádné zdlouhavé přizpůsobování kamery k fotografování. Vše jde rychle a jednoduše, pomocí pouhých dvou tlačítek na přepínání mezi fotoaparátem a kamerou. To vše bez rizika že promeškáte včasné zaznamenání požadované akce.

Sekvenční fotografie

Pásek na dálk. ovladač

Díky nejmodernější technologii umožňuje S70 fotit sekvenční fotografie, a to rychlostí od 3 až do 10 fotografií za sekundu. Fotit můžete v rozlišení 16, 12 a 8 MP.                                                                                                                                                                                            

Rozšiřitelný obal

Pásek na dálk. ovladač

Ke kameře můžete dokoupit voděodolný mikrofon, díky kterému můžete natáčet záběry se zvukem i ve vodotěsném krytu a nemusíte se tak bát toho, že se Vaše akční kamera S70 dostane do kontaktu s vodou.                                                                                                                                                                                                                                              

Široké spektrum příslušenství

Pásek na dálk. ovladač

Ke kameře obdržíte velké množství příslušenství usnadňující manipulaci s kamerou. Tím však vaše možnosti nekončí.
Vybrat si můžete i z mnoha dalších, volně dokoupitelných součástí a přizpůsobit použití vaší akční kamery přesně dle vašich představ a požadavků. Nabízíme velký sortiment příslušenství a další neustále přibývá.

Režim středové expozice

Samolepící držák rovný

Měření se zvýhodněným středem, neboli center-weight metering. Důraz je kladen hlavně na střed a vyplatí se tak použít u míst, kde je výrazný motiv, který chcete mít dobře exponovaný. Například tmavý objekt v přesvětleném okolí. 

1/4″ stativový závit

Pásek na dálk. ovladač

Klasický čtvrtpalcový foto závit, díky kterému můžete kameru připojit na běžné fotopříslušenství. Díky tomuto univerzálnímu závitu můžete jednoduše použít držáky a stativy ostatních výrobců.  

Paměť až 64GB

Pásek na dálk. ovladač

Sportovní kamera AEE MagiCam S70 Vám umožňuje vložit až 64GB kartu, pro nerušené natáčení a focení. Doporučujeme používat kvalitní paměťové karty min. třídy Class 6. Karty třídy Class 10 jsou nejvhodnější, protože mají dostatečný výkon pro záběry s vysokou snímkovou frekvencí a sekvenční fotografie.

Mini HDMI port

##IMAGE49##

Díky mini HDMI portu můžete vaši kameru připojit prakticky ke všem moderním televizím. HDMI podporuje digitální přenos a vaše videa tak můžete pouštět v plné FULL HD kvalitě. Také je zde dostupný AV konektor, který podporují především starší televizory nebo mini USB 2.0.                                                             

Stereo mikrofon

TFT LCD dipley

Díky zabudovaným duálním mikrofonům můžete nahrávat zvuk ve sterokvalitě o 48 kHz. Automatické řízení hlasitosti, vynikající a čistý zvuk. Možnost připojení externího mikrofonu, například pro profesionální videorozhovory či televizní záznamy.    


 


Režim Rozlišení
PAL 1080P/(50/48/25/24)fps, 960P/(50/48)fps, 720P/(100/50)fps
NTSC 1080P/(60/48/30/24)fps, 960P/(60/48)fps, 720P/(120/60)fps

 

 

Technické parametry

Optika

 • UltraSharp skleněná čočka
 • snímač EXMOR R CMOS
 • f/2.7 pevné ohnisko
 • variabilní úhel kamery
  • 170°, ultra-širokoúhlý FOV (všechna rozlišení)
  • 155°, mimořádně širokoúhlý FOV (1080p)
  • 135°, středně-širokoúhlý FOV (1080p)
  • 95°, malý FOV (1080p)

Video

 • video kodek: H.264 – MPEG4 AVC / formát: MOV ; zvuk WAV
 • expozice: automatické, středová zóna, středový bod
 • 10x digitální zoom
 • automatické vyvážení bílé
 • ISO a kontrast: různé režimy nastavení, ideální i pro špatné světelné podmínky
 • Self Timer / samospoušť: zpoždění o 5, 10 a 20 sekund
 • speciální funkce: nekonečné nahrávání, videotimelapse, focení v průběhu natáčení, možnost překlopení obrazu o 180°, možnost automatického překlopení obrazu o 180°, možnost přidání datumu do Vašeho záznamu, diktafon
 • stabilizace obrazu na obrovské úrovni

Fotografie

 • rozlišení 16M(4608×3456), 8MP (3200 x 2400), 5MP (2592 x 1944) a 3MP (2048 x 1536)
 • 10x digitální zoom
 • režim: Single-Photo, Tripple-burst fotografie (foto 3sn/vteřina) sekvenční foto 10 sn./s
 • Self-timer/časovač pro fotky: se zpožděním 1, 2, 3, 5, 10, 20 sekund

Audio

 • stereo mikrofony, 48 kHz, automatické řízení hlasitosti
 • vstup pro připojení externího mikrofonu
 • čistý záznam zvuku

Ostatní

 • HDMI výstup, mini HDMI kontektor
 • integrované WiFi, IEEE 802.11n
 • Paměťová karta Micro SDHC až 64GB
 • ovládání pomocí dálkového ovladače (dosah 100m, WiFi)
 • nárazuvzdorné, prachotěsné a vodotěsné pouzdro do 100m
 • TFT displej a externí baterie
 • speciální tlačítko pro funkce nahrávání, focení a stop
 • • operační teplota -10° až +50°C ; operační vlhkost +15 až 85%RJ

O značce AEE

Za značkou AEE stojí více jak 19 let zkušeností v oblasti fotografie a videa. AEE je jedna z nejúspěšnějších značek na asijském trhu a nyní rychle dobývá zbytek světa. Díky svým dlouholetým zkušenostem a díky své technické vyspělosti může AEE snadno konkurovat jiným, mnohem známějším značkám. Velkou výhodou AEE, konkrétně Magicam S70 je kompletní balíček, který již obsahuje TFT displej, dálkové ovládání, vodotěsný kryt s plochou čočkou a externí baterii.

Vynikající technická úroveň a dobrá cena můžou jít ruku v ruce!

 

Související články: zde nebo pdf

 

 

 

Autor: KITEBOARDING.CZ je na Google+

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Magazín

Bazar