DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Naish moto 2014

2
 

Design

Design trapézu je jednoduchý, ne moc křiklavý. Převládající barvou trapézu je šedá, která se vyskytuje i u designu nových kite modelů torch 2014, park 2014, atd. Mně osobně se design líbí. Potrpím si na jednoduchost, ale když srovnám design loňského trapézu s letošním, dal bych přednost asi tomu loňskému. Je to ale jen názor jednotlivce.

kite-harness-trapez-naish-moto-kiteboarding-baladic-2014-2015
trapéz - Naish MOTO 2014

Tvar

Letošní trapéz je o něco vyšší, což mi velice vyhovuje. Tlak, který trapéz vyvíjí do zad při jízdě, se rovnoměrně rozloží a vy si za jízdy můžete pohodlně číst časopis, jako nedávno Lukash Vogeltanz v Egyptě. Trochu mě zůstává rozum stát nad gumovými výstupky na zadní části trapézu. Nevidím jedinou funkci, kterou by byly schopny plnit a spíš si myslím, že to do budoucna přinese víc problémů než užitku. Velkou novinkou, která mě opravdu zaujala je zakončení hran trapézu jakýmsi kožíškem. Jsem zvědav, jestli to přinese ovoce a už nebudu mít odřené boky. (Boky se mi odíraly, když jsem jezdil pouze s trapézem, tedy bez neoprenu, licry, …) Úchop pro leash je opět klasická gumová bužírka. Nemám co vytknout. Fungovalo to předtím, tak proč by to nefungovalo i teď. Zepředu je trapéz stejně šitý, jako tomu bylo u loňského modelu.

trapéz - Naish MOTO 2014
trapéz - Naish MOTO 2014
trapéz - Naish MOTO 2014
trapéz - Naish MOTO 2014
trapéz - Naish MOTO 2014
trapéz - Naish MOTO 2014
trapéz - Naish MOTO 2014

Závěr

Jelikož mám tento model, tedy moto, od mých kite jeslí, jsem na něj velice zvyklý a jezdí se mi v něm perfektně. Veliká opěra zad nepřináší při samotné jízdě tolik námahy a doufám, že odřená záda na prasonisi jsou již minulostí. Jaký je váš názor na trapéz Naish moto? Měli byste zájem vyzkoušet?

 

 

 

Autor: KITEBOARDING.CZ je na Google+

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

ivo.prokop@rb.cz

Cus Baladic ! Prima recenze a zajimavej trapez ! Presně : barva nejezdi ! ( navic ta sediva je uplně v pohode ) K tomu "kožíšku" - shanel jsem panskej trapez s timhle, ale nedelali to ! - DAVALI TO JEN NA DAMSKY !!! ... Ale je to super pohodlny a mekky. Uplne stejnej problem byl i se  snowkite botama = s timhle koziskem byli jen DAMSKY - byla dost honicka sehnat pansky. Konecne to dali i na PANSKY veci - FUNGUJE TO PERFEKTNE.

Magazín

Bazar