NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Nové hydrofoily – NAISH S26 KITE FOIL

58
 

Naish inovoval svoji řadu kiteboarding hydrofoilů. S26 hydrofoily jsou stabilnější, s větším rozsahem rychlostí a s mnohem pokročilejší konstrukcí…

Kite hydrofoiling je nejen novou olympijskou disciplínou, ale i super zábavou pro rekreační kitery. A vybavení pro kite foil se posouvá mílovými kroky vpřed. Nové S26 hydrofoily jsou stabilnější a s větším rozsahem rychlostí. Nový shape hlavního křídla je navržen tak, aby generoval co nejvíce vztlaku v malých rychlostech, a naopak aby s přibývající rychlostí vztlak příliš nenarůstal a umožnil tak pohodlnou jízdu i v opravdu vysoké rychlosti. Výsledkem je velice rychlý hydrofoil, který tě ale pohodlně udrží v levitaci i v otočkách anebo ve chvílích, kdy vítr zeslábne.

Modelová řada S26 kite foilů se skládá ze tří různých hydrofoilů. Základní a nejuniverzálnější velikost je KITE 810. Toto křídlo je optimální volbou pro většinu kiterů. Pro lehké váhy, či pro vyznavače rychlosti je tu high-performance verze KITE 650. Křídlo je velice podobné jako 810, ale díky menší ploše a větší štíhlosti je vhodné do silnějšího větru. Poslední možností je naopak pomalý, stabilní a maximálně bezpečný hydrofoil určený především pro úplné začátečníky – KITE 960.

 

 

Konstrukce

Všechna S26 hydrofoil křídla jsou nově vyráběna mnohem pokročilejší technologii – vnitřek křídel je z lehké pěny pokryté karbonovu tkaninou se super hladkým povrchem (doposud byla sekaná karbonová vlákna stříkaná ve směsi do formy). Fuselage je stále hlinková, ale výrazně odlehčená. Nové jsou dvě pozice pro stabilizátor (posuň stabilizátor více dopředu a získej točivější hydrofoil, pozice dál vzadu dělá foil stabilnější). Mast je stejně jako u S25 modelů pevně spojen s upevňovacím platem, ale je nyní mnohem tužší a pevnější při zachování stejně nízké hmotnosti. Standartně jsou KITE foily dodávány s 95cm hliníkovým mastem. Nově je každý NAISH foil možné koupit i jako semi-komplet (obě křídla a fuselage) a dokoupit libovolně velký mast hliníkový (55, 65, 75, 85, 95cm) či nový hi-tech karbonový (75, 85, 95cm).


Naish S26 Kite Hydrofoil 810 - streapless


Modularita a kompatibilita

U NAISHe je samozřejmostí zachování kompatibility s předchozími ročníky a i s ostatními modelovými řadami, jako například NAISH JET. Můžete si tak dokoupit ke staršímu NAISH KITE FOILu třeba nová křídla nebo nově nabízený karbonový mast. Můžeš bez problémů pořídit třeba i o řád větší křídla pro pojezd na WING-SURFERu či surfing na vlnách.

Za mě nové foily vypadají fakt parádně a moc se těším až je projedu. Kdo se hlásí na testování?

Ahoj, Míra.

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Bazar