SLEVA 20% na kiteboard NOBILE FLYING CARPET. Jen do 9.6.2020!

Posíláme ZDARMA objednávky od 500 Kč.

Dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč. Najdeš je ve svém košíku !

Novinka kite NAISH BOXER S25

56
 

Naish Boxer přichází v nové generaci pro modelový rok 2021 (u Naishe nově označovaný jako S25 – sezóna 25)! Tento jednospírový kite je primárně navržen pro pojezd na hydrofoilu, ale funguje výborně i jako lightwind kite a dokonce i jako vlnový kite pro klasický down-the-line wave riding.

Naish Boxer patří jednoznačně mezi nejlepší jedno-spírové kity na trhu! Svědčí o tom například vítězství v prestižním testu časopisu KiteMag! Boxer nabízí výborný výkon na spodní hraně větrného rozsahu a díky volné spíře a pevnému materiálu quadTex funguje na výbornou i v silnějším větru. Mezi novinky u modelu S25 patří nový ventil a one-pump systém, nové diagonální švy pro lepší rozložení tahu od řídících šňůr a v neposlední řadě i nové velikosti.

Boxer je nyní dostupný v ohromné škále velikostí od kapesní 2,8m až po 16m. Menší velikosti jsou primárně určené pro vyznavače hydrofoilu, naopak 14 a 16m jsou výbornou volbou pro ligthwind freeride na twintipu.

Minulou sezónu jsem na Boxeru strávil opravdu hodně času. Naish Boxer 9m se stal mým oblíbeným společníkem pro prakticky všechny hydrofoil pojezdy. Nyní mám na test novou S25 verzi ve velikosti 12m a moc se těším, až ji provětrám. Tak snad nám corona-virová hrozba brzy pomine a budeme se moct všichni potkávat u vody, tak jako dříve!

Přeji hodně klidu a hlavně zdraví! Míra

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Nobile Hydrofoil Academy 3

V posledním díle Nobile Hydrofoil Academy se podíváme na otočky v levitaci a základní skoky.

0

Bazar