AKCE: speciální nakopávací vázka na snowboard SLEVA až 30%.

Nový Naish Motion 2019

90
+Napiš článek
 

Zbrusu nový Naish Motion 2019 sice nemá tak agresivní pop jako Monarch, není tak rychlý jako Drive, nebo kompfortní při dopadech jako Stomp. Má však ode všeho něco a tak se z toho stává opravdu zajímavý kousek, který jistě stojí za zmínku.

Naish se svým prknem Motion v průběhu let vybudoval celosvětový fenomén, který poskytuje bezkonkurenční všestrannost v jednom "do-it-all". Tato deska nabízí něco pro kitery ze všech stupňů a stylů od freeride a freestyle performance, jak pro nezkušené kitery tak i pro špičky tohoto sportu.

Jejich kolébkové a zkosené žlábky na skluznici zvládají skvěle hladké vody (Tohle prkno však nemá problém ani s chopem). Jádro dřeva poskytuje flexibilní pohyb a vyváženou sílu a vynikající lemování a zároveň pomáhá absorbovat tvrdé přistání. Přidaný flex pattern v hrotové části zvyšuje tuhost plochy montáže žebra, čímž zvyšuje účinnost stoupání proti větru.
 

kiteboard Naish Motion - freestyle kiteboard Naish Motion - freestyle


Po několik let je Motion představován jako nejuniverzálnější prkno od Naishe. Myšlenkou při vytváření Motionu bylo udělat pohodlný, hravý a hlavně bezpečný board, se kterým si každý užije tu správnou kitingovou zábavu. Dřevěné jádro je nově vylepšeno o flex pattern, který zajistí ještě lepší stoupání proti větru a celkovou ovladatelnost. Jedná se o skvělou desku nabitou konstrukčním know-how a čistým designem.
 

Pro koho je nový Motion?

Jedná se o prkno určené především pro začátečníky až středně pokročilé. Je to prkno které nemůže zklamat snad na žádné vodě a tak je alespoň podle mně ideálním pro kitery požitkáře. Tedy kitery, kteří se nehrnou do nějakých sebevražedných akcí, ale spíše jezdí jen pro relax a radost. Prkno však nabízí kvality i pro ježdění na hraně.
 

 

Design:

Co se týče vzhledu prkna, není to zrovna můj šálek kávy. Mně osobně se na Naishy vždycky líbil spíš ten havajský kontroverzní design, který je typický spíše pro starší modely. Ale naprosto chápu Naish kam se v posledních letech ubírá design jejich produktů. Nicméně „look“ nového Motionu stále považuji za velmi povedený a věřím, že se najde spoustu lidí co se do něj okamžitě zamilují.
Velikosti: 134x41, 138x41,5, 142x42
 

Závěr:

Takže pokud hledáte prkno, se kterým si užijete všechny styly kiteboardingu pak nová deska Naish Motion je právě pro vás. Pokud se však poohlížíte například po nějaký lehoučký Freestyle mašině, doporučuji spíš prkno Naish Monarch 2019.  

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Coming soon - kite NAISH TRIAD

Přichází zcela nový kite od NAISH KITEBOARDING, prý ideální volba pro 99% kiterů! Zjisti více a nebo rovnou jednoho vyhraj!

0

Bazar