PRODEJNA V OSTRAVĚ OPĚT OTEVŘENA !

NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:
 trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Otevíračka kite sezony v Praze-Modřanech

181
 

S jarem a přicházejícím teplem také nadchází čas zahájit kitesurfingovou sezónu. Spousta z nás už má takový absťák, že vezme i menší předpověď větru útokem. Tak tomu bylo i jednoho hezkého větrného dne v Praze v Modřanech, když ještě byly zavřené okresy.

Zakajtovat si na Vltavě-to je sen mnoha kajterů, prostě z hecu. No a když jsem viděla, že na facebookové skupině probíhají domluvy právě na pojezd v Modřanech, nesměla jsem chybět!
 

Otevíračka kite sezony v Praze-Modřanech - Flysurfer KajTerka
 

Draka i  vybavení jsem si sebou vzala, ale nebyla jsem uplně odhodlaná, že bych do vody opravdu šla. Jsem klidnější, když jsou kolem mě na pláži lidi, co rozumí komorovým drakům, s kterými jezdím a v případě nějakých potíží dokáží pomoct. No kord na takovém místě a v podmínkách, které panovaly.


Otevíračka kite sezony v Praze-Modřanech - pár pojezdů bylo
 

V paměti jsem si řikala, že na tom místě přeci nemůže být místo ani na nastartování. No kupodivu bylo, ale také tam bylo spousta zvědavých lidí. Z hlediska bezpečnosti člověk raději musel zavřít oči, ale zážitek to teda byl - i pouze z pláže. 


Otevíračka kite sezony v Praze-Modřanech - startovačka


Vítr byl hodně rozbitý a nevyzpitatelný. Na vodu se nakonec přichystali v postupném pořadí 3 odvážlivci. Úspěch ale byl dostat se vůbec na vodu a draka při tom udržet nad hlavou. Krom toho, že byl vítr opravdu hodně děravý, tak se do toho ještě otáčel, takže draci (mezi nimi i Flysurfer Soul 15m) neměli šanci vydržet ve vzduchu moc dlouho. Nakonec se ale přeci jen pár pojezdů uskutečnilo, ikdyž neúměrně na vynaloženou snahu. Ale zase to vykompenzoval zážitek, takže celkově myslím, že slušný :-) 

zdraví Kajterka 

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Bazar