SLEVA 15-65%: KITE TRIČKA a LYCRY. Do 23.8.

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:
 trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Petice pro zachování parkovacích míst u kite spotu ve Wieku

141
 

Ve Wieku na Rujáně se nám rozmohl takový nešvar. Město zakazuje přespávání v autech na placených parkovištích u kite pláží, které hojně využíváme my kiteři. Argumentuje tím, že místní majitelé apartmánů přicházejí o tržby, když lidé spí na pláži a že je na promenádě příliš velký provoz aut. Mezi kitery se zvedla vlna nevole a místňáci založili petici pro zachování možnosti přespávání na parkovacích místech.

 

Petice pro zachování parkovacích míst u kite spotu ve Wieku

 

Argumenty jsou samozřejmě nesmyslné. Zákazem přespávání u vody se provoz spíš zvýší, protože tam kiteři bydlící / parkující někde dál budou 2x denně autem dovážet a odvážet své vybavení místo, aby ho jen vytáhli z kufru zaparkovaného auta. Navíc největší provoz kolem pláže na promenádě je od nově postavených apartmánových domků plných turistů kousek za pláží.

Majitele místních apartmánů nechápu už vůbec. Většina ubytování nabízeného online je v sezóně vybookovaná a ceny ubytování v letní sezóně přináší majitelům slušný vývar, což pár obytných dodávek lowcostových příznivců stojících na pláži rozhodně neovlivní. Takový člověk jednoduše pojede kitovat jinam, než aby nechal měsíční výplatu za týden v apartmánu. Asi jim nedochází, že zákaz přespávání jednoduše vyžene lidi jinam a to negativně ovlivní tržby v místních restauracích, obchodech na benzince atd...

 

Petice pro zachování parkovacích míst u kite spotu ve Wieku

 

Každý z nás může svým hlasem přispět do petice tady. Bylo by fajn sesbírat co nejvíce hlasů, aby pomazaným prázdným hlavám na radnici došlo, že zakázání přespávání na parkovištích u vody přinese více škody než užitku.

A co si myslíš o tomto zákazu ty? Napiš do komentů a také do argumentů přímo pod peticí.

Čau, Leguán

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Když se spojí wing a mountainboard

Land kiting se netěší příliš velké popularitě. Zato Wingsurfing zažívá prudký vzestup. Co když se tyto dva sporty spojí?

0

Bazar