DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Vánoce v Egyptě na Marsu-Alam

49
 

Nasedli jsme tedy 20. prosince ve Vídni na letadlo směr Hurgáda, let trval asi 4 hoďky. Jelikož v daném termínu nebyl spoj přímo na Marsu-Alam museli jsme další 4 hodiny cestovat busem.

Letecká společnost AirBerlin nám umožnila zavazadlo do 23Kg na osobu (pro sportovní vybavení) což pro nás znamenalo mimo Speeda 19 veškeré vybavení.

V Egyptě nás přivítala teplota 22°C a voda měla o dva stupně více. Ubytování jsme byli v hotelu Laguna Beach Resort, který jsme vybrali podle www.kitebeaches.com, kde kitová pláž měla být od hotelu cca 80m. Ale ve skutečnosti to bylo mnohem dál. To nám však nevadilo, protože pláž u hotelu byla prázdná a nikomu nevadilo,že si chystáme výbavu skoro hned vedle lehátek. V sezoně by to asi nešlo.

 

Díky korálovému reefu byla hladina moře rovná, kdo chtěl na vlny musel si počkat do odpoledne na příliv, aby mohl přejet reef. (Velcí střelci by ho přeskočili) Voda v laguně je mělká po pas a za reefem je hloubka. Moře je plné korálů proto doporučujeme boty, a při diktování progresu je potřeba se dívat kde budete skákat, jinak hrozí nebezpečí úrazu o nějaký ten korál...

Vítr nám foukal podél pláže a proud moře nás táhl na pláž, tak když se nám podařil nějaký ten crash,tak bylo bezpečno :-)

 

A ještě pár pohyblivých obrázků:

 

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Magazín

split kiteboard Flysurfer Trip

Jak už název napovídá, tenhle kousek má co dočinění s cestováním. Jde o kompletně nový propracovaný split-kiteboard nabušený novými technologiemi.

0

Bazar