BLACK FRIDAY: 10-65% sleva témeř na vše! Akce může skončit kdykoliv. Pospěš si!
Posíláme ZDARMA objednávky od 500 Kč. VSTOUPIT DO ESHOPU

...a dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč.
Najdeš je ve svém košíku !

Video - YES WE LOVE KITEBOARDING

7
 

Kdo váhá jestli začít s kiteboardingem, tak ať se podívá na toto video plné vln, freestylu, krásných holek a super párty. A jelikož se blíží zima, tak bych vám doporučil začit na sněhu " snowkiting ". Uplný začátečník  si snowkiting začne užívat už po pár hodinách učení. Jakmile budete ovládat sníh, tak už jen pár hodinek zkoušení na vodě a jste v háji. Protože dáte vypověď v práci a nebo ukončite školu a budete do konce svýho života už jen na prkně :))


 

  

 
10 důvodů proč začít právě Snowkitingem

  1. Snowbording a lyžování posunete o level víš a užijete si volnost snowkitingu - backcountry touring, free-ride snowkiting, free-style snowkiting...
  2. Je to ideální průprava na vodu - kiteboarding
  3. Učení na sněhu (na suchu) je rychlejší, nebudete tak vyčerpaní a i ti, co se obávají, budou mile překvapeni, jak rychle zvládnou jízdu
  4. Velkou výhodou na sněhu jsou lyže pro první jízdu a pochopení větrného okna a jak se v něm pohybovat
  5. Na sněhu nepotřebujete tolik větru, aby jste se mohli prohánět na kitu a trénovat
  6. Kurz v zimě vás přijde laciněji, protože odpadá cestování za lepšími podmínkami k moři a ubytovaní
  7. I levnější pořizovací cena za vybavení (většinou už člověk má nějaké to prkno na sníh a stačí mu už jen klidně menší velikost kite a trapéz, aby mohl celou zimní sezónu trénovat)
  8. Zdokonalíte se v manipulaci s kitem a bude vědět, jak správně reagovat na různé i krizovější situace, protože během zimní sezóny nasbíráte zkušenosti
  9. Seznámíte se s ridery, kteří už jezdí a kiteboarding jim není cizí a mají zkušenosti + si třeba vyzkoušíte spoustu vybavení a značek a zjistíte, co vám doopravdy sedí pro budoucí rozhodování nových kite hraček
  10. Odpadá vám v zimě daleké cestování k mělké vodě, když je sníh a dá se jezdit i za barákem :)

 

 

Kiteboarding se určitě dá naučit i rovnou na vodě, ale můžete se to naučit o poznání rychleji, když už máte zvládnutou manipulaci s kitem na zemi.  A právně na sněhu ve snowkiting kurzu na začátku zimní sezóny vám ušetří spousta starostí. I následné ježdění s kitem na lyžích či snowboardu (snowkiteboardu) ve zbytku sezóny budete na vodu mnohem lépe připraveni.


 

 

Související články

Být, či nebýt začátečník samouk?

ikona

Tento článek je opravdu velice obecně podaný. Určitě není napsán jako návod, podle kterého by se mohlo začít kitovat. K tomu, abyste se naučili kitovat byste potřebovali tisícero informací, které se nejlépe naučíte v kite škole.

baladic-HRKR | komentářů 8 | číst článek »

20.10.14

Sledovač podmienok č.1

Sledovač podmienok č.1

Zdravím všetkých vetru chtivých. Dnes prinášam takú malú pomôcku na sledovanie podmienok vo svete. Prinesiem aj ďalšie sledovače, ale začneme týmto.

Doctor-HRKR | komentářů 0 | číst článek »

23.07.14

Jak začít s kitingem?

Sledovač podmienok č.1

Pokud se chystáte vyzkoušet kiting na vlastní kůži, mám tady pro vás pár rad, jak na tento krásný sport, který se v různých podobách dá jezdit po celý rok.

Katy-HRKR | komentářů 8 | číst článek »

8 důvodů proč snowkiting kurz

8 důvodů proč snowkiting kurz

Každý začínající snowkiter stojí před otázkou: „Snowkiting, jak začít?“ Je mnoho způsobů, jak se naučit snowkiting. Jedním z nich je najít si snowkite školu a absolvovat snowkiting kurz. S kite školou HARAKIRI kite kurzy jsme pro Vás připravili alespoň osm dobrých důvodů proč absolvovat snowkiting kurz.

redaktor KITEBOARDING.CZ | komentářů 3 | číst článek »

 
Autor: KITEBOARDING.CZ je na Google+

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Magazín

Jak velký kiteboard potřebuji

Výběr kiteboardu vypadá jako hračka, fošna, 4 finky, vázání a jen trefit velikost. Však jsou všechny prkna skoro stejný... Omyl!

0

Bazar