BLACK FRIDAY: 10-65% sleva témeř na vše! Akce může skončit kdykoliv. Pospěš si!
Posíláme ZDARMA objednávky od 500 Kč. VSTOUPIT DO ESHOPU

...a dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč.
Najdeš je ve svém košíku !

kite Flysurfer Sonic3 - promotion

118
 

WOOOOW, WOOOW, WOOW!! - Moje první dojmy z odzkoušení, prvního mávnutí, prvního rozjezdu na vodě, první skok s kitem Flysurfer Sonic3 11m2.


kite Flysurfer Sonic3 11m - poprvé v rukách
 

První věc, a to se potom už nabalují všechny ostatní, další vlastnosti tohoto airstyle, freestyle, freeride, light wind draka, je jeho ohromný výkon.


kite Flysurfer Sonic3 11m - je i pro holky
 

Flysurfer Sonic3 je vysoce výkonný, agresivní, rychlý, stabilní a návykový! "JÁ" pro porovnání s mými 95 kg jsem byl schopen jezdit s tímto drakem v Polsku na Helu ve větru o síle 6-7m/s a měl jsem tam stejně tahu, jako o 15 kg lehčí kamarád Ondřej, který jezdil 15m2 Flysurfer Soul. To je skutečně velký rozdíl! Je to díky jeho konstrukci, rychlosti, s kterou jsem schopen pracovat a tím dosáhnout srovnatelného výkonu.
 

kite Flysurfer Sonic3 11m - v batohu
 

Jeho přesné ovládání a okamžité reakce na veškeré povely jsou úchvatné A to se mi líbí. U určitých typů skoků mám středovou šňůru na hrazdě mezi ukazováčkem a prostředníčkem mého zápěstí a drak reaguje na povely tak citlivě, že mi stačí pouze povytočit zápěstí doleva či doprava....
 

kite Flysurfer Sonic3 11m - airstyle

 

Neuvěřitelná stoupavost a extrémní Lift UP!  Další vlastnosti, které mě nadchly. Nevěřícně jsem sledoval, jak se Sonicem stoupám a kladl si do hlavy otázku, jestli je to vůbec možné. Nikdo na vodě nebyl schopen stoupat tak, jako já se Sonicem. Tato stoupavost má za následek ohromný lift up při poslání draka nad hlavu a odrazu do skoků.


kite Flysurfer Sonic3 11m - velký Lift-UP
 

Lehce se dofukuje, je stabilní a ve vzduch nese s lehkostí. Dle mého je Flysurfer Sonic3 oproti předchozímu modelu o 70 % lepší a propracovanější.

U jediného startu jsem neměl problém, že by se nechtěly dofouknout uši - naopak kite se naplní vzduchem velmi rychle. Ve skocích nemusím mávat a nechám se nést. Se Sonicem se dá skákat opravdu vysoko a času ve vzduchu je spousta a to i v light windu.


kite Flysurfer Sonic3 11m - boardoff
 

Jedinou mou výtkou je, a to srovnám s univerzálnějším Soulem, horší restart a delší odtékání vody z odtokových kanálků v případě pádu draka na vodu. Když se mi Flysurfer Sonic na jedné straně zamotal a já s ním musel přistát náběžnou hranou na vodě, aby lajny na přetočeném uchu povolily, trvalo delší dobu, než z ucha vytekla voda, kterou se drak naplnil a musel jsem ho přetlačovat hrazdou na opačnou stranu.
 

kite Flysurfer Sonic3 11m - z boku kite Flysurfer Sonic3 11m - z boku

 


Shrnutí: Kdo chce jezdit rychle, agresivně s naprostou přesností, skákat vysoko, jezdit v light windu a má už nějakou zkušenost s komorami, Flysurfer Sonic3 pro něj bude perfektním extra výkonným kitem! A není úplná pravda, že je jen pro ty otrlejší! Nový model je klidný, stabilní a v dobrých podmínkách si na něj zvykne skoro každý....
 

 

Kdo si jej chce vyzkoušet, možnosti jsou a může se ozvat!
Já jsem z něj unešený a koupím si ho.

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Jak velký kiteboard potřebuji

Výběr kiteboardu vypadá jako hračka, fošna, 4 finky, vázání a jen trefit velikost. Však jsou všechny prkna skoro stejný... Omyl!

0

Bazar