Posíláme ZDARMA objednávky nad 500 Kč.

...a dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč. Najdeš je ve svém košíku !

video - Kevin Langeree – Huricane Swell

208
 

Současný profi kite waveriding se nese ve znamení strapless pojezdu. Naklusat s poutkama do prestižního wave závodu by mohl snad jen totální šílenec a nebo…

Letošní ročník Cape Hatters Wave classic vyšel na jedničku. Silný hurikán v čase závodu doslova líznul východní pobřeží US aby se následně odporoučel hluboko do Atlantiku. Výsledkem bylo slunečné počasí se silným větrem a hlavně s parádním swellem. 
 

Kevin Langeree je fenomenální kiter a legenda celého sportu, nicméně na kitesurfboardu ho vidíte opravdu výjimečně! Se strapless vlnovkou by Kevin asi žádný dechberoucí výkon nepředvedl, nicméně připoutejte tomuto borci prkno na nohy a uvidíte parádní show! Jeho toeside backroll na vrcholu vlny nemá chybu, k tomu pár power cutlipů a nakonec opustit lajnu bigairem! Výsledkem bylo krásné třetí místo!

Jak se ti líbí tento typ kite-waveridingu? Je vlnovka s poutkama jen pro borce z počátků kiteboardingu jako Robby Naish a nebo se zase vrátí do módy? A jak jezdíš na vlnovce ty?

Čau, Míra

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Kitesurfing trip Balaton 7/2020

Trochu se zpožděním, ale je to tu! Mrkněte na článek, fotky a videa z našeho výjezdu do Maďarska! Balaton je skutečně nádherné jezero!

0

Bazar