15-50% SLEVA na KITEBOARDY celý měsíc! Připrav se na vodu.

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

video - Lukashc-HRKR "Praso style"

9
 

 Léto jsem strávil s baladičem-HRKR na řeckém ostrově Rhodos, úplně na nejjižnějším cípu kde je Prasonisi, jeden z nejlepších kiteboarding spotů. Bydleli jsme v karavanu, na pláži a jako minulé léto jsme tam byli dva měsíce. Za tu dobu tam nebyl den, abychom nevyndali kite.

 Nejvíce větrný měsíc byl červenec. Tři týdny v kuse foukalo kolem 13 m/s a voda byla plná windsurferů, což znamenalo málo místa na vodě a tak se nedalo moc trénovat... Pořádný trénink začal až v srpnu.   

 Od jednoho Švéda, Mikyho, jsem si vypůjčil prkno s wake-vázáním. Hodně se mi to zalíbilo, tak jsem si nechal na srpen přivést botky (díky KITEBOARDING.CZ). Namontoval jsem je na prkno a začalo štípání a veliký progress. Za tu dobu, co jsem byl na prasonisi, jsem si dodal jistotu v tricích, které jsem už měl najeté a také se naučil se pár nových jako NIS5, front mobe, kiteloop pass...

 Boty mně dosti pomohly k lepšímu stylu. Moje triky jsou ve větším poweru a ve větší výšce. Také mám větší jistotu v dopadech, i když jsou o poznání více nebezpečnější něž strapy.

Podívejte se na mé video, které je vytvořené mým teamovým kolegou kiterem baladičem.

Autor: KITEBOARDING.CZ je na Google+

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

Magazín

Bazar