Posíláme ZDARMA objednávky od 500 Kč.

...a dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč. 
Vyber si dárek ve svém košíku !

VKWC 2015 - Virgin Kitesurf World Championships 2015 odstartoval v Dakhla Morocco

1

První event World Tour 2015 se koná v mystickém kiteboarding ráji Dakhla, Maroko. Hostitelské místo pro ubytování je v Dakhla Attitude Hotel jako v předchozích letech PKRA World Tour. Všechno to začalo na vlnách a pokračovalo se freestyle kvalifikací, březen 18-22. Potom následoval freestyle, Big Air a Wave oficiální soutěže v březnu 23-29.

Flysurfer BOOST - Designer & Feature Interview

1

Milovníkům kite novinek by nemělo ujít toto video s designerem kitu Flysurfer Boost. V rychlosti vám Andi Hanrieder objasní nejčastější dotazy, které tato novinka vyvolává. Dozvíte se, proč přišel tento kite na trh, jaké má vlastnosti, ale i pro koho je kite určen a jakou velikost by jste si měli zvolit atd...

Fly Me To The Moon

0

V krátkém 13 minutovém keteboarding filmku se nebudete nudit. Neuvěřitelně nabyté video u kterého se budete smát i trnout hrůzou a bát se jestli rider Nick Jacobsen zůstane celý. Točilo se v Jižní Africe, kam vás ponoří do dobrodružství epických rozměrů. Je totiž na své cestě na Měsíc, kde ​​musí přežít všechny meteory. Vypadá to jako byl obdařený nadlidskou silou, protože surfuje jako delfín, létá jako pták a chodí bokem na stěnách. Jako by to nic nebylo!!!

Nový kite Flysurfer BOOST

24

A je to tady...totální záplava novinek! Flysurfer Kiteboarding uveřejnil svůj nový produkt - Nový kite Flysurfer BOOST!!! Perfektní hang-time, neskutečný výtah, rychlost točení, stoupání proti větru, velký depower i velmi snadný restart z vody, dělá z tohoto kitu absolutní špičku nejen pro závodníky, ale taky pro běžné kitery či kiterky.

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar