Posíláme ZDARMA objednávky od 500 Kč.

...a dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč. 
Vyber si dárek ve svém košíku !

Prahou přes 3 jezy na paddleboardu 2015

5
 

Prahou přes 3 jezy na paddleboardu 2015

Tři jezy jsou otevřené jednou v roce

Minulé pondělí na sv.Václava se konal závod Napříč Prahou – přes tři jezy. Tento tradiční pražský vodácký závod má své historické kořeny, které sahají až do roku 1939. Trať závodu je dlouhá asi 6,5 říčních kilometrů se startem na Císařské louce (nad Železničním mostem) a s cílem na ostrově Štvanice.

Na trati se překonávají 3 jezy: Šítkovský (pod Jiráskovým mostem), jez Staroměstský (Karlovka nad Karlovým mostem) a Helmovský jez u Štvanice. Trať závodu je atraktivní, vede historickým centrem Prahy a je ojedinělou příležitostí ke sjetí pražských jezů, které se pro veřejnost otevírají právě jednou ročně u příležitosti tohoto závodu.

prahou-pres-3-jezy-na-paddleboardu-red-paddleboard-sup

Já jsem ready :)

Po roce jsme se sešli opět v hojném počtu a za nádherného počasí si užili průjezd Prahou přes 3 jezy z Podolí až na Štvanici. Po cestě jsme si projeli tunel pod Karlovým mostem, prohnali labutě i užili spousty adrenalinu na vorových propustích. Sraz byl v 9:30 v YC Cere, v 11 jsme již byli všichni připraveni na start a tak lehce po jedenácté vyplul hrozen jezdců ve stoje po proudu vstříc spektakulárním výletům. Bohužel jsme se někde minuli s Česko-budějovickou skupinou a tak jsme obdivovali pražské památky ochuzeni o komentář jihočechů :-) V cíli čekalo pivko a výborná klobása za lidovou cenu. Těšíme se na příští rok zase. 

Mrkněte na video:) a kdo váhal a nebyl, měl by příští rok dorazit, protože boardů na půjčení i pro začátečníky je dost...DOPORUČUJI VŠEM:)

 

Přejezd naproti do Čertovky Před prvním jezemprahou-pres-3-jezy-na-paddleboardu-red-paddleboard-supprahou-pres-3-jezy-na-paddleboardu-red-paddleboard-sup

Čertovka

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Magazín

Příruční kicker na landkite

Freestyle na landkitu je super a o to víc, když je na spotu kicker na pořádný polety. Ale co když není...

0

NOBILE KITEBOARDING 2021 collection

Nobile dělá X let superiorní kiteboarding prkna. Tento rok přidali 3 nové líbivé kity a k unikátním splitboardům doplnili spoustu fíčur. Mrkej na vídko.

0

Bazar