Posíláme ZDARMA objednávky nad 500 Kč.

...a dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč. Najdeš je ve svém košíku !

Slezina KTB riders

5
 

Každoročně na začátku a na konci sezóny se sejde team kiteboarding.cz na Nových Mlýnech, aby se probralo, co se povedlo, co ne a co je potřeba zlepšit. Je to příležitost, jak se navzájem poznat, když každý pocházíme z jiného koutu republiky a jak z jednotlivců stmelit kolektiv alespoň na pár dnů v roce.

Letos se šéfce zachtělo vystoupit z rozjetého stereotypu, tak všechny obeslala se zprávou: Teamový meeting se bude konat na Neusiedleru, rideři se zůčastní místních Surf Games. Na to se pár jedincům hned rozbušilo srdíčko, protože jednou z přísad dobrého ridingu je motivace, které se u nás bohužel zoufale nedostává.

Celý sport stojí a padá na počasí. V tomhle případě padá a víkendová předpověď nám nedala sebemenší šanci na pojezd. Zůstali jsme radši na starém dobrém mušově a abychom přece jen udělali něco jinak, vyrazili jsme na paddle boardech po Dyji. 

 

Kiteboarding.cz team meeting jakro 2019 - na paddleboardech  Kiteboarding.cz team meeting jakro 2019 - na paddleboardech

Kiteboarding.cz team meeting jakro 2019 - na paddleboardech  Kiteboarding.cz team meeting jakro 2019 - na paddleboardech
 

Trasa začíná v Bulharech a po pár set metrech po proudu je paddle potřeba přenést a pokračovat po tzv. Zámecké Dyji až do Nejdku, kde narazíte na splav a občerstvení. Pro nás to byla konečná, ale klidně můžete dál až do Lednice. Řeka je klidná a prostředí připomíná Amazonkou. Někdy to bylo i divoké, když je vás banda a všichni se naráz snažíte vymanévrovat kus stromu ve vodě. Náhradní program na jedničku.
 

Kiteboarding.cz team meeting jakro 2019 - copánky  Kiteboarding.cz team meeting jakro 2019 - slackline
Kiteboarding.cz team meeting jakro 2019 - v autě
 

 

Nakonec bych Vám rád představil team riderů kiteboarding.cz, který s pár obměnama zůstává pořád stejný. Najdete ho na hlavní stránce, když kliknete na magazín a potom v menu na poslední položce.


 

 

Jestli na nás máte dotaz, tak rozhodně neváhejte a ptejte se pod článkem. Od toho tu jsme. :-)

Krutič

 

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Bazar