NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Wakeboard trip Ratnovská zátoka

12
 

Na začátku léta jsme se partička ze Zlína vydali za zábavou nowindu na Slovensko. Ratnovská zátoka byla pro mnohé začátečníky na wakeboardu skvěle zvolenou lokalitou. Za podpory Harakiri jsme měli možnost otestovat prkna NOBILE, což byla fantastická zkušenost a moc za to děkujeme! =) No bylo tehdy ještě hodně chladno, ale každý si to skvěle užil, což můžete posoudit z videjka, které vzniklo zde:

A hlavně díky tomuhle videu, jsme mohli naše konání zopakovat, navíc s plnou podporou majitele areálu Ratnovské Zátoky v Piešťanech, kterému se video velmi líbilo. Ten nám nabídl že můžeme přijet na dva dny a udělat si večerní grilovačku s párty jak se sluší a patří, že . . . =) Z této akce vznikl zatím jen trailer, ale věřte, že bude na co se těšit v plné verzi! trailer zde:

Po vydání v celé parádě, zde hodím ještě podrobnější report.

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Magazín

Jak dlouhý snowkiteboard potřebuji?

Zima je tady a s ní i potřeba správného vybavení. Snowkiteboardů je na trhu poměrně dost, ale jak vybrat správnou délku? Vše si vysvětlíme.

0

tento víkend - VISEGRAD SNOWKITE CUP 2022

21. - 23. ledna proběhne poblíž slovenské Oravy další ročník mezinárodních snowkite závodů! Letos nově jako VISEGRAD SNOWKITE CUP. Na co se můžeme těšit

0

Bazar