DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Když se spojí wing a mountainboard

132
 

Land kiting se netěší příliš velké popularitě. Zato Wingsurfing zažívá prudký vzestup. Co když se tyto dva sporty spojí? Lolo předvádí, jaká to s wingem na mountainboardu může být paráda a pohodový poježdění. Jen škoda, že za městem taky nemáme takový pláže. Naštestí se u nás dá prohánět na různých malých letištích, cyklostezkách a uzavřených silnicích na longboardech nebo inline bruslích.

 

 

Kdo už to s wingem zkoušel na kolečkách? Za mě je to docela fajn, když je rovnej trávníček a je to i jednoduchý na naučení. Chceš se s wingem naučit? Na longboardu nebo inlinech to s instruktorem na kurzu bude hračka.

Čau Leguán

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

monťas?

monťas je na hovno(aspoň za mě).Pocit z jízdy na longu je úplně něco jinýho.Naprostá kontrola,žádný strapy v kterejch akorát zůstavá většinou jedna noha,cit pro podklad a myslím že i větší kule.Možná na pláži by to s montym šlo,ale stejně radši long a asfalt.

Shop

Magazín

Bezpečnostní kontrola kite baru NAISH TORQUE 2

O kite vybavení je potřeba pečovat, a hlavně občas vše důkladně zkontrolovat. Dnes se koukneme, jak prověřit bezpečnost nového Naish Torque 2 baru…

0

Rodiče kiteři

Rodiče kolikrát neví, jak zabavit své děti, aby se mohli chvíli věnovat svým koníčkům. Kiteři to mohou spojit dohromady.

0

Bazar