15% SLEVA NA TRÉNINKOVÉ DRAKY za VYSVĚDČENÍ - jen do 30.6.2022!
 
Do ESHOPu.

NAISH INDIANA WING-BOARDING TOUR 2021 - Pozvánka

2615
 

Láká tě wing-boarding? Máš zkušenosti s wingem na lyžích, snowboardu, skateboardu, na stand-up-paddle-boardu nebo dokonce na wing-foilu? Nebo zkušenosti a základní informace teprve hledáš? Přijeď na setkání nadšenců do wingu. Sdílej svou radost a najdi nové kámoše. Vytvoř s námi komunitu prvních wing-boarderů a wing-boarderek! Přidej se k nám na 2. ročník akce NAISH INDIANA Wing-boarding Tour 2021.

 

NAISH INDIANA WING BOARDING TOUR 2021 - plakat

 

 

CO TO JE WING-BOARDING TOUR 2021?

NAISH INDIANA Wing-boarding Tour 2021 je akcička pro každého nadšence do wing-boardingu, ať už je příznivcem jakékoliv značky nebo výrobce. Akce není jen pro pokročilé, užijí si ji i  začátečníci. Chceme si užít sezónu s wingem, sejít se s vámi, společně si zawingovat, najít nové kámoše a získat nové zkušenosti a zlepšit se v ježdění. Vše pohodově a bezplatně.
 

KDY A KDE?

Během celé sezóny od jara do podzimu. Vybrané termíny v zahraničí. V Česku a na Slovensku dle počasí na předpověď, kdy cca týden předem podle počasí sdělíme, kde bychom si v nejbližším týdnu mohli zajezdit a den-dva předem upřesníme místo a čas.

Podrobnosti sleduj v komentářích pod tímto článkem i v updatu tohoto článku nebo se zaregistruj pro emailovou notifikaci. Aktuální dění (fotky, videa, info) můžeš sledovat i na Facebook stránce věnované wing-boardingu nebo Facebooku KITEBOARDING.CZ
 

ČR a Slovensko

Wing-boarding si užiješ i na malých rybnících nebo letištích. Proto jich chceme navštívit co nejvíc. V merku máme tyto (vybereme dle počasí a časových možností):

 • Milada / Nechranice

 • Lipno / Svět

 • Praha Troja / Žluté lázně

 • Mácháč

 • Rozkoš

 • Velké Dářko

 • Hlučín / Olešná / Těrlicko

 • Nové Mlýny

 • Králová / Bratislava (SK)

Navštívíme i nějaká letiště, kde si potrénujeme a užijeme wing-skateboarding na suchu.  
 

U moře

 • Hurgháda (Egypt) - březen až červen, říjen a listopad

 • Rujána (Německo) - červen / červenec

 • Lefkáda (Řecko) - červenec / srpen

Letenky, spolujízdu i ubytování vám příp. pomůžeme zajistit.

Vyber si a přidej se (formulář pro nastavení notifikací o termínech) na kterékoliv místo (třeba i na všechna), ať je nás víc. Budeme si jezdit a večer třeba pokecáme u pivka nebo u vínka.

 

NAISH INDIANA WING BOARDING TOUR 2021 - PETR A LENKA

 

Update 12.11.2021 - kam vyrazíme tento týden?

Až do konce listopadu budeme wing-boardovat v Egyptě a v zimě můžete wing vyzkoušwt v termínech snowkite kurzů ve škole HARAKIRI kite kurzy na božím Daru, na Vysočině, na severní Moravě i na Slovensku.

Pokud se chceš zúčastnit intenzivního wing-boarding kurzu na suchu nebo na vodě, vyber si termín a přihlas se na info@kite-kurzy.cz nebo volej 776 807 518.

Pro bezplatnou účast NA NIWBT21 v těchto termínech vyplň registrační formulář, ať víme, s kým máme počítat. Před akcí ti její konání potvrdíme a pošleme ti i víc info vč. GPS. Těšíme se na vás!


WING-BOARDING KURZY

První československé wing-boarding kurzy na německé Rujáně (červenec) a další na řecké Lefkádě (srpen) a v Egyptě (říjen a listopad). Pospěšte si. K dispozici je jen pár míst...!

Sleduj aktuality zde v článku i v komentářích pod článkem nebo na Facebooku a přihlas se k odběru notifikací zde.

 

NAISH INDIANA WING BOARDING TOUR 2021 - PETR

 

DALŠÍ INFO:

Wing-boarding články:

Pokud hledáš základní informace o wing-boardingu, pomůžou ti tyto články:

 

Něco o vybavení na wing-boarding:

 

Wing-boarding videa pro inspiraci:

 

 

Chceš se wing-boarding naučit? Přihlásit se můžeš na wing kurz, kde budeš mít vhodné vybavení pro úplné začátečníky, ale i pokročilejší wingboardery a se začátky ti pomohou zkušenější instruktoři.

Doraz na NAISH INDIANA Wing-boarding Tour 2021. Těšíme se na vás!

Lenka (KITEBOARDING.CZ), Petr (HARAKIRI kite kurzy) a kamarádi, kteří se přidají

 

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

Shop

Magazín

Bazar