15-70% JARNÍ SLEVA téměř na vše (registrovaný na vše)!

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

NAISH INDIANA Wing-boarding Tour 2022 - Pozvánka

1258
 

Děláš nebo chceš dělat wing-boarding? Máš už zkušenosti s wingem na lyžích, snowboardu, skateboardu, na stand-up-paddle-boardu nebo dokonce na wing-foilu? Nebo ještě hledáš základní info o tomto sportu?

Přijeď na setkání nadšenců do wingu. Najdi si nové kámoše, dozvi se nové info, vyzkoušet různé wing-boarding vybavení. Vytvoř s námi komunitu prvních wing-boarderů a wing-boarderek! Přidej se k nám na již 3. ročník akce NAISH INDIANA Wing-boarding Tour 2022.
 

Update 6.10.2022 - kam vyrazíme nejbližší týden?

Jak bylo minule, se můžeš podívat tady.

V pondělí 10.10. budeme wingovat na letišti Popice nedaleko Brna nebo na vodě na Nových Mlýnech (podle toho, kde se nás sejde více) a příští víkend 15. a 16.10. budeme wingovat opět na letišti Popice a na Nových Mlýnech. Přidej se!

Další termíny v ČR budeme vypisovat postupně až do cca poloviny října. Konec října a listopad strávíme v Egyptě.
Registrovaným (vyplň formulář viz níže) den před akcí pošleme čas a přesnou lokaci.

Ve stejných termínech budou probíhat i intenzivní kurzy už od rána. Pokud se chceš zúčastnit wing-boarding kurzu na suchu a/nebo na vodě, vyber si termín a přihlas se na info@kite-kurzy.cz nebo volej 776 807 518.

Pro bezplatnou účast na NIWBT22 na konkrétním vypsaném místě a termínu vyplň formulář "Registrace na konkrétní termín a místo", ať víme, s kým máme počítat. Před akcí ti konání ještě potvrdíme SMS / emailem a pošleme ti i víc info vč. GPS. Těšíme se!

 

NAISH-INDIANA-WING-BOARDING-TOUR-2022

 

CO TO JE WING-BOARDING TOUR 2022?

NAISH INDIANA Wing-boarding Tour 2022 je akce pořádaná firmami KITEBOARDING.CZ A HARAKIRI wing kurzy a je pro každého nadšence do wing-boardingu, ať už je příznivcem jakékoliv značky nebo výrobce. Akce je jak pro pokročilé tak i  začátečníky. Chceme si prostě užít sezónu s wingem, sejít se s váma, společně si zawingovat, najít nové kámoše, získat nové zkušenosti a zlepšit se v ježdění. Vše pohodově, bezplatně a na co nejvíce místech a co nejčastěji.

 

KDY A KDE?

Od jara do podzimu v předem stanovených termínech v zahraničí viz níže. V Česku a na Slovensku pak dle vašich preferencí (dotazník níže) ideálně dle předpovědí počasí, kdy cca týden předem podle počasí sdělíme, kde bychom si v nejbližším týdnu mohli společně zajezdit a den-dva předem upřesníme místo a čas (nutná je ale vaše součinnost!).

Podrobnosti sleduj v komentářích pod tímto článkem a v updatu v tomto článku níže. Aby ti nic neuteklo, vyplň dotazník a formulář "Registrace pro notifikace o termínech a místech konání"!

Aktuální dění (fotky, videa, info) můžeš sledovat i na Facebook stránce věnované wing-boardingu nebo Facebooku KITEBOARDING.CZ
 

ČR a Slovensko

Wing-boarding si užiješ i na malých rybnících nebo letištích. Proto jich chceme navštívit co nejvíc. V merku máme následující (konkrétní vybereme dle počasí a našich časových možností, ale hlavně podle vašich preferencí - proto vyplň dotazník "Registrce pro notifikace o termínech a místech konání"):

 • Milada / Nechranice

 • Lipno / Svět

 • Praha Troja / Žluté lázně

 • Mácháč

 • Rozkoš

 • Velké Dářko

 • Hlučín / Olešná / Těrlicko

 • Nové Mlýny

 • Králová / Bratislava (SK)

Navštívíme i letiště, kde si užijeme wing-skateboarding na suchu. 

 • Panenský Týnec u Prahy

 • Ostrava Mošnov / Hrabyně

 • Popice u Brna

 • Martin (SK)

 

U moře

Předem stanovené termíny vzhledem k logistice máme pro Tour u moře.

 • Hurgháda (Egypt) - duben a květen, říjen a listopad

 • Rujána (Německo) - červen a září

 • Lefkáda (Řecko) - červenec a srpen

Letenky, spolujízdu i ubytování vám příp. pomůžeme zajistit.

Vyber si místo a přidej se (formulář "Registrace pro notifikace o termínech a místech konání") na kterékoliv místo (třeba i na všechna), ať je nás víc. Budeme si jezdit a večer pokecáme o wingu u pivka nebo u vínka.

 

NAISH INDIANA WING BOARDING TOUR 2021 - PETR A LENKA

 

WING-BOARDING KURZY

Již 2. rok fungující československé přípravné wing-skateboarding kurzy na suchu v Praze, v Brně, Ostravě a Martině (SK) a wing-boarding kurzy na vodě na německé Rujáně (červen a září) na řecké Lefkádě (červenec a srpen) a v Hurghadě v Egyptě (duben a květen, říjen a listopad). Mrkni na videa a fotky z posledních kurzů. Pospěšte si. K dispozici je jen pár míst...!

Sleduj aktuality zde v článku i v komentářích pod článkem nebo na Facebooku a vyplň formulář "Registrace pro notifikace o termínech a místech konání".

 

NAISH INDIANA WING BOARDING TOUR 2021 - PETR

 

DALŠÍ INFO:

Wing-boarding články:

Pokud hledáš základní informace o wing-boardingu, pomohou ti tyto články:

 

Něco o vybavení na wing-boarding:

 

Wing-boarding videa pro inspiraci:

 

 

Chceš se wing-boarding naučit? Přihlásit se můžeš na wing kurz, kde budeš mít vhodné vybavení pro úplné začátečníky, ale i pokročilejší wingboardery a se začátky ti pomohou zkušenější instruktoři.

Doraz na NAISH INDIANA Wing-boarding Tour 2022. Těšíme se na vás!

Zdraví Lenka z KITEBOARDING.CZ, Petr z HARAKIRI kite kurzy a kamarádi, kteří se přidají.

 

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Kite spot Egypt - Hurghada

Kite spot o kterém už snad každý kiter slyšel. Hurghada. mělká voda, teplá jako kafe, zalitá sluncem a hned na spotu kite bar se vším, co kiter potřebuje.

0

Bazar