Posíláme ZDARMA objednávky nad 500 Kč.

...a dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč. Najdeš je ve svém košíku !

SLEVA 20% KAŽDÝ DEN - AKTUALIZACE

1

U příležitosti spuštění nového kite portálu KITEBOARDING.CZ pro Vás máme mimo možnost vyhrát v naší soutěži kite dle svého výběru ještě jeden malý dárek – SLEVA 20% KAŽDÝ DEN na kite vybavení: Od středy 27.5. až do soboty 6.6.09 zlevníme každý den jeden produkt v našem e-shopu! Čekuj nový web každý den, jestli náhodou tvůj vysněný kiteboard, kite nebo něco jiného nepořídíš se slevou 20%! A začínáme zostra, slevou 20% na skvělý

AKTIVNÍ KITE PRÁZDNINY - kite kurz se SLEVOU 53%!

1

Chceš si i ty užít pořádné prázdniny za málo peněz? Tak poslouchej: "V rukou držíš kite, odoláváš síle větru, sedáš si do kitebuggy a uháníš šílenou rychlostí po travnaté planině tam a zpět až do úplného vyčerpání. Nabitý adrenalin je třeba zchladit, proto se vrháš do vody a cítíš, jak se energie vrací. Bude se hodit pro podvečerní beach voleyball a hlavně na noční párty s ostatními kámoši." Tak mají vypadat aktivní prázdniny den co den, co říkáš?

FLYSURFER OUTLAW - snowkiting test

1

Čtvrteční výprava Harakiri teamu na snowkiting revír byla poněkud komplikovanější. Hon za větrem se na třetí pokus podařil. Husky hill a Boží Dar byly bez větru, nakonec jsme pochytali trochu průvanu na Loučné pod Klínovcem. Na testování jsme sebou měli opět nové kity Flysurfer OUTLAW. Tentokrát ve velikostech 10 a 14 metrů. Podle „síly“ větru, od 2 do 6 m/s, bylo jasné že se bude hlavně zkoušet co umí 14ka.

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar