BLACK FRIDAY: 10-65% sleva témeř na vše! Akce může skončit kdykoliv. Pospěš si!
Posíláme ZDARMA objednávky od 500 Kč. VSTOUPIT DO ESHOPU

...a dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč.
Najdeš je ve svém košíku !

HRKRriders bodují na Mushow Opening 2009

0

Již tradičně se první květnový víkend na Novomlýnské nádrži konala akce s názvem Mushow Openning. Tento event pod taktovkou Mushow Community se letos obzvláště vydařil. Nechyběla výborná organizace, kvalitní zázemí a hlavně faktor nejdůležitější - vítr. Mohl se tak odjet vypsaný freestyle competition, okruhový race a jako bonus ještě divácky velmi atraktivní best trick..

Boží Dar - Spring Session vol.1

0

Čtvrteční předpověď pro Božák nelze ignorovat. Zatahujeme co se dá a vyrážíme v opravdu silné sestavě ( Lukash, Skleeník, Míra a Petr ) na jeden z posledních SNK pojezdů této sezony. Na místě nás čeká totálně jarní počasí a celkem silný a hodně poryvový vítr.

Boží Dar - Spring Session vol.2

0

Na to, že si český kiteři dávají jeden den vodu a druhý den sníh jsme si již zvykli. Někteří borci tuto dvojkombinaci zvládnou i během jednoho dne. Ale málokomu se poštěstí sklouznout se na sněhu i vodě během jedné rovinky nebo dokonce během jednoho triku...

FLYSURFER OUTLAW - snowkiting test

1

Čtvrteční výprava Harakiri teamu na snowkiting revír byla poněkud komplikovanější. Hon za větrem se na třetí pokus podařil. Husky hill a Boží Dar byly bez větru, nakonec jsme pochytali trochu průvanu na Loučné pod Klínovcem. Na testování jsme sebou měli opět nové kity Flysurfer OUTLAW. Tentokrát ve velikostech 10 a 14 metrů. Podle „síly“ větru, od 2 do 6 m/s, bylo jasné že se bude hlavně zkoušet co umí 14ka.

NAISH HOUSE MOVIE

0

Nevíte na co budete koukat dnes večer? Už vás nebaví VKVéčka, Ulice nebo co to v té televizi běží..? Zkuste nový film z Naish produkce, děj to sice taky žádný nemá, ale podívaná opravdu parádní..

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar