PRODEJNA V OSTRAVĚ OPĚT OTEVŘENA !

NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:
 trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

kiteboarding video - 2009 Dutch Championship

3

Řeknete si nějaký národní mistrák, to nebude nic extra zajímavého. Jenže z Holandu pochází slušná banda borců světového formátu, mimo jiné Yuri Zoom, Ruben Lenten a Kevin Langeree. K této skvadře riderů přidejte opravu solidní storm co v průběhu této akce panoval a máte tu opravdu krutou podívanou… zkoukněte video.

NOBILE 3D KONSTRUKCE, vývoj nezastavíš!

3

Nobile kiteboarding zcela jistě patří mezi výrobce udávající trendy ve vývoji kiteboardů. Jestli si myslíte, že na současných kiteboardech není již moc co vymýšlet, tak si přečtěte tento článek. Nové boardy od NOBILE pro rok 2010 opět přinášejí vylepšení, která rozhodně představují mnohem víc něž jen nějaký facelift!

Kiteboarding a snowkiting na veletrhu SPORT LIFE BRNO

0

Veletrh SPORT LEFE Brno, jedna z nejvýznamnějších sportovních akcí ve střední Evropě po roce opět zve všechny sportovní nadšence. Veletrh se uskuteční 5. – 8. 11. 2009 na Brněnském výstavišti. Kromě fitness, indoor, outdoor a zimních sportů budou k vidění novinky i ze světa kiteboardingu, snowkitingu a landkitingu. KITEBOARDING.CZ nemůže ani letos chybět a má pro Vás připraven bohatý program.

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar