NOVINKA: dopravu ZDARMA a dárek (trapéz, cvičný kite, měřák větru...)
získáš nově 
již k nákupu nad 500 Kč.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Boží Dar - Spring Session vol.2

0

Na to, že si český kiteři dávají jeden den vodu a druhý den sníh jsme si již zvykli. Někteří borci tuto dvojkombinaci zvládnou i během jednoho dne. Ale málokomu se poštěstí sklouznout se na sněhu i vodě během jedné rovinky nebo dokonce během jednoho triku...

FLYSURFER OUTLAW - snowkiting test

1

Čtvrteční výprava Harakiri teamu na snowkiting revír byla poněkud komplikovanější. Hon za větrem se na třetí pokus podařil. Husky hill a Boží Dar byly bez větru, nakonec jsme pochytali trochu průvanu na Loučné pod Klínovcem. Na testování jsme sebou měli opět nové kity Flysurfer OUTLAW. Tentokrát ve velikostech 10 a 14 metrů. Podle „síly“ větru, od 2 do 6 m/s, bylo jasné že se bude hlavně zkoušet co umí 14ka.

NAISH HOUSE MOVIE

0

Nevíte na co budete koukat dnes večer? Už vás nebaví VKVéčka, Ulice nebo co to v té televizi běží..? Zkuste nový film z Naish produkce, děj to sice taky žádný nemá, ale podívaná opravdu parádní..

Remi Meum - Nobile rider profile

0

Remi Meum je jeden z nejuznávanějších freestyle snowkiterů vůbec. Mezi své poslední úspěchy si může připsat třeba 3tí místo z nedávného contestu SNOW KITE MASTERS ve francouzkém Col Du Lautaret. Zkoukněte jeho nejnovější promo video, našláplé těmi nejlepšímy záběry z letošní, ale i z předchozích sezón..

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar