TÝDEN SLEV 15-60% PRO REGISTROVANÉ NA VŠE do 7.2.2023!

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Snowkiting - Snowkite v Rakousku

O spotech u Rakušáků se toho moc neví. Většinou se musí šlapat a pokud jdete na blind, vůbec to nemusí stát za tu námahu. Tenhle spot ale stál za všechny prachy, doslova :D. Zatímco v čechách kvetou v lednu petrklíče, tady se zima nezastavila a naservírovala nám nevídané podmínky. Však posuďte sami.

  Snowkiting - Paraglide Flare vs. Kite snowkite

Tak jsme si dali malej souboj s Márou a jeho Flarem na paraglidovém kopci u Oder zvaným Vítovka. Souboj dopadl dle očekávání. Flare je lepší ve vzduchu a jdou s ním dělat opradu šílenosti. Kite zase exceluje na zemi. Prostě se s ním lip jezdí. Lítat s ním jde, ale s Flarem máte opravdu křídla.

  Landkiting - Pf 2023

Tak ten letošek pomalinku zavřeme! A jak? No jak jinak než prolítnutím se na Chlumu a pak pojezdem v Holešově. Chtěli bychom moc poděkovat partnerům za podporu! https://www.raab.cz/ https://www.meatfly.cz/ https://www.kiteboarding.cz/ Město Holešov

  Landkiting - KLB 29.12.22

Plán byl dnes přijet na Chlum, zjistit jaké jsou podmínky a ten kopec sletět dolů. Po příjezdu to bylo skrz vítr a nárazy větru nemyslitelné, tak jsem to rozbalil kousek dál a trochu se projel a prolítl. Zdraví "nemo"

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar