Posíláme ZDARMA objednávky od 500 Kč
a
dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč. Najdeš je ve svém košíku !

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Paddle board - Wingfoil

Úžasné prostředí,mega vítr z JJZ ideální místo na Wingfoil(dá se popojít při ztrátě výšky při učení) a potřebná hloubka pro starty s malou deskou.Na start s 27.5 l deskou mi chybí jen zapumpovat křídlem(pokusy byly).Vidko je z čekačky na 8-10m/s.Jezdí se tu krátké šlaky,tak trapéz jen vyjímečně.

  Kitesurfing - LEFKADA - FLAT

Termika konečně šlape na sto procent a celá partička si užívá luxusní freestyle pojezd na flatu... toto prostě milujem!

  Kitesurfing - Lefkada trip 2020

Cesta autem do Řecka byla letos opravdu náročná. Místo klasických 20h jsme jeli 28h zajížďkou přes Bulharsko. Na místě vše při starém, jen mnohem méně turistů a o to větší pohoda. Prvních pár dní vítr nic moc a nezvykle hodně bouřek a podvečerního deště. Ale i tak máme neježděno že se sotva hejbeme...

  Landkiting - test day REPORT

V neděli 5.7. jsme pořádali TEST DAY v Brně na Slatině. Účastnilo se nás celkem 8 jednotlivců a k testu byly připraveny kity od firmy FLYSURFER (PEAK, SOUL, SONIC, VIRON). Foukal nám po celé odpoledne západní vítr o síle 3-5 m/s a ve vzduchu byly PEAKY ve velikostech 8,11,13 qm, což není žádné překvapení. Tyto kity, díky single-skin konstrukci, jsou schopny letět a táhnout v téměř bezvětří, mají obrovský větrný rozsah a jsou ideální na freeride, snowkiting, landkitng, jak pro zkušené jezdce, tak pro úplné začátečníky. Velmi mile nás překvapil SONIC 3 ve velikosti 11qm, jež se ve srovnání s předchozím modelem snadno startuje, rychle se nafukuje, je stabilní, perfektně ovladatelný, čitelný, rychlý a ten tah.... No já osobně se těším, až si s ním dám pojezd v takových 9m/s a už asi vím, co mě čeká. Bude to mega air style mašina (nemo). Za nás se akce vydařila a děkujeme všem zúčastněným, sponzorům: Kiteboarding.cz, Flysurfer, RAAB Computer s.r.o., město Holešov A ještě velké díky městu Brnu za možnost tuto prezentační a testovací akci uspořádat. Těšíme se příště!

  Landkiting - Rychle a zběsile!

Pocity? Čistá radost a adrenalin. Stabilní vítr o síle 8m/s, který trval asi 30 minut mi opravdu pořádně napnul SOULA!

  Landkiting - low wind

pohodový pojezd v low windu s Peakama. Mezi Peakem 2 a 4 je opravdu obrovský rozdíl. Stabilita, tah, ovladatelnost, odezva.

Shop

Bazar

Fotogalerie

No data found

Bazar