AKCE: speciální nakopávací vázka na snowboard SLEVA až 30%.

Kite fotky

+Vlož galerii
 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Snowkiting - soustřeďo na Rýžovišti vol.1

O víkendu jsme si uspořádali s Márou, Krutičem, Kulisem a jejich partičkou menší soustředění na Rýžovišti. Počasí nám docela přálo. Foťáky a kamery jely naplno, takže čekejte záplavu matroše z této povedené akcičky. Začínáme sobotní ranním rozskákání na návětrném kopečku přímo ve vesnici... díky Verče za fotky!

  Snowkiting - Martinské hole 6.-10.2.2019

4 dny na Martínkách, 4 dny AZURO, 4 dny vítr! Fotky jsou tak ze dvou dní, protože je toho tolik, a tolik je hezkých, že přebrat to ještě potrvá. Byl to úžásný výlet s ještě úžasnějšími lidmi, kterým tímto děkujeme (Lenko, Petře). Ještě teď jsou silné pocity s tak nádherných dní na horách. Příští rok opět jedeme a třeba se z Vás někdo bude chtít k nám přidat... Závěrem děkujeme sponzorům: Kiteboarding.cz RAAB Computer s.r.o Město Holešov Flysurfer kiteboarding Zdraví nemo a Kateřina.

  Snowkiting - Slunné Martinky

Nebe bez mráčku, 2 metry sněhu na spotu, větru akorát na to nejmenší co bylo po ruce. Nemo vytahuje Flysurfer Peak4 5m a já Naish Pivot 6 a jdeme drtit přemrzlý povrch s top výhledy. Holky se trochu bojí, ale nakonec si taky užívají pojezdu.

Shop

Bazar

Fotogalerie

No data found

Bazar