NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Snowkiting - Francie - Col Du Lautaret

Jak nám zima pěkně začala tak taky rychle s velkou oblevou skončila. A protože jsme se už delší dobu s ridery kopali do zadku, přišel čas něco podniknout. Jezdili jsme prstem po mapě kite spotů, hledali sníh a přátelské prostředí. Volba nakonec padla na místo konání závodu Snowkite Masters a mekku freestylového snowkiting Col Du Lautaret. Ten plácek je prostě úžasný a představuje všechno, co mám na tomhle sportě rád. Kluci se tam s kitem nad hlavou narodili a je radost je sledovat. Příště to bude chtít víc jak prodloužený víkend.

  Kitesurfing - Na ledovci s Brazilkama

Víš, co se stane, když vytáhneš holky z jižní Ameriky na moravský ledovec? Pochválí ti výhled a ještě zapózují na foťák. Takže velká pochvala Jade a Eli za skvělý přístup a bravůrní zvládnutí třeskutých podmínek tam nahoře. Jednu facku pro mně, pač jsem doma nechal kombošku.

  Snowkiting - Snowkiting - Za borom SK

Taky jsem včera zkusil snowkite u Častkova na Slovensku, kopec se jmenuje Za borom, a má asi 370m n/m. Vítr kolem 5m/s, v nárazech možná 9. Soul 8m netáhl, tak nakonec to šlo s Peakem 4/ 11m. Je to vácheň :-)

  Snowkiting - Březová u Zlína

Tak jsem pořád otálel s přezouváním na zimáky, až to jinak nešlo. Klasická obleva se nekoná a já už můžu několik dní v řadě před barákem z fleku stavět sněhuláka. To mimo jiné znamená, že se nám na kopcích utvořil solidní základ a je čas to rozjedit. Tohle je docela malý plácek u Zlína, ale kdo mě zná, ví, že mě stačí pár metrů sem a tam.

  Landkiting - TEST DAY Holešov

Historicky první oficiální TEST DAY akce u nás v Holešově! Kdo jste nebyl, mrkněte na fotky a určitě příště dorazte!

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar