Dáváme dárky k nákupu (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) nad 4 000 Kč. Najdeš ve svém košíku !

Kite fotky

+Vlož galerii
 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Kitesurfing - Dřina v Řecku

I když to nevypadá, tak v Řecku je to strašná práce, vstavacka na desátou, frapé, salát, výlet, pivko, kite, gyros, pivko, ouzo, večeře, víno, spát a další den na novo. Vitr je zatím jakš takš a víc nás umí zradit naše výdrž spíš než počasí nebo výbavička, split nobile, naish dash fungují na sto procent a když vítr jen trošku poleví, “Jumbo” foil naish thrust 1220cm2 (plocha cca 2x větší než klasicky kite foil) dokáže lecos vyřešit :)

  Kitesurfing - Kam v létě za větrem

Už se v česku asi nenajde nikdo, kdo by si kladl tuto otázku. Tak se stalo, že jsem v prvních dvou červencových týdnech v Řecku jezdil snad se všema kiterama, co znám. Bylo to fajn parto a brzo zopáknem.

  Kitesurfing - Řecko – foiling v zátoce u Tlusťocha

S hydrofoilem jsou rázem jezditelná i místa kde by nás to dříve ani nenapadlo! Čekat na vítr se nemusí jen ve stínu na břehu, pohodový foiling s Naish Boxer 9 jako rozcvička před wakestyle trenálem na nedalekém flatu... foto Eva Müllerová (www.soulive.eu)

  Kitesurfing - Řecko – freestyle na flatu

Týdenní trip po Řecku dávám v akčním stylu, v půlce týdne už máme za sebou 5 spotů, freestyle, wakestyle, foiling. První galerka je z našeho oblíbeného Fakýra. Foto by Eva Müllerová (www.soulive.eu)

  Kitesurfing - Wingsurfer is hír!

První zkušenosti s wingsurferem?! Je to fakt sranda pro někoho kdo nechce mít poblíž sebe lajny, bar a trapez. Tuhle novinku jsme odzkouseli ve větrnou neděli a rozhodne se vyplatí ji otestovat! Je to zase něco nového co by vás mohlo nadchnout! :)

Shop

Bazar

Fotogalerie

No data found

Bazar