NAISH WEEK: 5 - 60% SLEVA na vše od Naish. Jen do 11.10.2022.

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:
 trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Kitesurfing - Řecké gastro

Pokaždé se sešla slušná parta lidí na poslední poježdění v Řecku. Letos tomu bylo ale naopak a tak se podzimní tréning odehrál spíš v komorní atmosféře. Odletěl jsem do Prevezy, kde mě vyzvedl kamarád a poskytl azyl v karavanu přímo na pláži. No takovej luxus jsem dlouho nezažil. Dík Badys. Nalajnoval jsem si to krásně. Dopoledne budu dělat do práce a odpoledne budu trénovat backmoby, aby padaly. No a dopadlo to přesně naopak. Dopoledne jsem dělal prd, čuměl na moře a odpoledne jsem sice trénoval backmoby, ale žádný nepadl. No, tak snad příště, nebo dáme ještě nějaký výlet?

  Landkiting - Podzim se BLÍŽÍ

Začíná ubývat teplot a pomalu přichází podzim a měsíce září a říjen bývají ty nejlepší, co se větru a počasí týče pro LANDKITING a my už ho začínáme rozjíždět!

  Kitesurfing - Řecko vol.I

Abstinenční příznaky po gyrosu zahnány, existence frapéčka za éčko znovupotvrzena, jely se závody, Agios nebyl nikdy tak smradlavý, flysurfer soul 15 byla fakt dobra volba. Konec hlášení ;€

  Kitesurfing - Levitace v Dolomitech

Na italské Lago Di Santa Croce se za kiteboarding jezdí hlavně z jara, jako je to tu v létě se dočtete již brzy v článku…

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar