KORONAVIRUS: Expedujeme ZDARMA objednávky již od 500 Kč.
Máme jen zavřeno pro osobní odběr.
Dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč. Najdeš je ve svém košíku !

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Landkiting - Zpět na LANDU

Co s nedělí? Sedět doma? to si nemyslím a když je hezky a fouká, vyrazit někam do odlehlých prostor vyčistit si hlavu od televize a jiných vymožeností...

  Kitesurfing - Novinka kite NAISH BOXER S25

Naish Boxer přichází v nové generaci pro modelový rok 2021 (u Naishe nově označovaný jako S25 – sezóna 25)! Tento jednospírový kite je primárně navržen pro pojezd na hydrofoilu, ale funguje výborně i jako lightwind kite a dokonce i jako vlnový kite pro klasický down-the-line wave riding.

  Snowkiting - Col Du Lautaret 2020

Shlédněte s námi galerii fotek z našeho krásného výletu, ciťte s námi naši energii z prožitků a SNOWKITINGU v úchvatných francouzských Alpách. Video a článek budou následovat. Zdraví nemo

  Kitesurfing - Španělská Tarifa

Co všechno se dá dělat na Tarifě a v jejím okolí? Tohle místo není jenom o kiteboardingu. Čeká vás zde také surfing, skimboard, památky, dobrá jídlo a příjemní lidé.

  Snowkiting - Big Day in Lautaret

Včera jsme vychytali azuro a +6 stupňů Celsia, takže docela výheň a radost jezdit jen tak po lehku. Byl to big Day, foukal stabilní severozápad, který je ideální směr pro jízdu na pyramidě. Všichni jsme si přišli na své, někdo jezdil freeride u boku pyramidy, někteří skákali a učili se nové techniky a letci lítali 😁👈🤘😎😍😍😍 Jinak už vstáváme a chystáme se vyrážet na spot, dnes o5 AZURO a vítr!!

Shop

Bazar

Fotogalerie

No data found

Bazar