Dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 4 000 Kč. Najdeš je ve svém košíku !

Kite fotky

+Vlož galerii
 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Kitesurfing - Bušák na Moravě

Minulý týden se Moravou prohnal hrozný bušák, ideální příležitost odzkoušet i Naish Triad v menší velikosti. No co na to říct, lítalo to jak sviňa! A voda byla taková že ještě i holky do ni vlezly :))

  Kitesurfing - Podzim ještě nekončí

Minuly týden bylo slunečno a nějaký vítr se na nás taky usmival, k tomu v batohu nový Naish triad 12, tak jsem se mu musel hned podívat na zoubek, nedá se, musíme prostě dřít dokud nenapadaji ty bílé s*ačky. Za ultimatní cool fotky velký díky mistru rallye fotografie Martinovi Husárovi

  Kitesurfing - Fototest – kite 2020 NAISH PIVOT

Pivot je nejpopulárnější kite z nabídky NAISH KITEBOARDING a král disciplíny big air (dvojnásobný vítěz Red Bull King of the Air). Pivota 10 jsem prolétl v říjnu na Nojzíku a musím potvrdit, že skáče opravdu neuvěřitelně! Zároveň je ale Pivot univerzální a jednoduše ovladatelný freeride kite, který si naplno užije i méně pokročilý kiter! Pivot navíc funguje výborně i v kombinaci s hydrofoilem, či na vlnách s kite-surfboardem... co víc si přát?

  Landkiting - In The Air

Ten pocit, když jsi ve vzduchu je prostě skvělý. Kdo z Vás to též rozjíždí na landu ve velkým? Zdraví nemo

  Kitesurfing - Sluneční podzimní pojezd s Boxerem

kazdy poslední podzimní paprsek slunce a závan větru nesmí přijít nazmar. O to víc když je to o víkendu. S lightwind jednospirou jako je novinka Naish Boxer to byla hračka ! Kde ze si muzu koupit 16m2?:)

  Wakeboard - poslední letošní Karvánky

V neděli jsme zakončili wake sezonu v jihočeských Karvánkách a počasí nemohlo být lepší! Tady je pár fotek z toho vydařeného pojezdu. Už teď se těším na jaro, na místní partičku, tvrdé trenály a pohodu u vody…

  Kitesurfing - Nobile 50/fifty 2020

Jako každý rok zhruba v tomhle období přichází čas představit novou kolekci. U vyloženě povedených produktů, jako je Nobile 50/fifty, se jen nakreslí nový design a voalá, nové prkno pro nový rok je na světě. Přesně podle hesla: Nedrb do toho, když to funguje.

Shop

Bazar

Fotogalerie

No data found

Bazar