Dáváme dárky k nákupu (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) nad 4 000 Kč. Najdeš ve svém košíku !

Kite fotky

+Vlož galerii
 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Paddle board - Wing-surfer

Nejsou to sice kite fotky,ale našel jsem chlíveček.kam to dávat.Je velká diskuze na kiteforum,že tohle nemá s kitingem nic společného,ale přece se to týká rychlé vody a větru a hlavně jde o fun.Tohle je moje výzbroj na další příběh na vodě.Ten modrý Wing je ještě Marka,mi už došel ten oranžový Wing Surfer.

  Kitesurfing - Goczalkovice s Krutonem

Idealni vikend. V sobotu par hodin ve vzduchu a nedele kitovacka jak vino:) Krutic mi pujcil Naish Torch 2020 a neco vyfotil. Dokonce jsem na chvilku zapomnel, jak me stve ukradeny notebooku se vsema fotkama za posledni roky... ze ja poctive nedaval ty galerky sem..

  Kitesurfing - NAISH KITE FOIL 2020

Zbrusu nový kite foil od Naish kiteboarding vyniká skvělou stabilitou a velkým rozsahem rychlostí. Tento foil je vhodný nejen pro zkušené foilery ale i pro hydrofoil-začátečníky (na učení doporučuji přikoupit kratší nohu). Úžasná vychytávka je ABRACADABRA systém pro spojení s foilboardem, jen zasunete foil a rukou utáhnete – funguje to výborně – proč blbnout u vody se šroubovákem...

  Kitesurfing - Víkend na Baltu

Když mas zbrusu nový Dash na odzkouseni a je předpověď na Baltu jak víno, v pátek po práci to musíš zabalit a hned vysvistet směr HEL! :)

  Kitesurfing - Balaton ride!

Na Balatonu u města Siofok je pár míst, kde se dá nachystat výbava a vyrazit na vodu. Kdo z Vás už toto jezero okusil? Já chytil dobrej vítr a s Flysurferem speed 5 18qm a radical 6 jsem dal pekelnej pojezd. Zdraví Vás nemo

  Kitesurfing - Řecko s Mauglím

Na podzimní řecko se pokaždé moc těším. Opadnou vysoké denní teploty i zájem turistů, ale stabilní vítr přetrvá až do konce září. Beru to jako poslední šanci na kvalitní pojezd. Jak čas letí, tak pozoruju, že spousta lidí kolem mě jezdí nejen na kitu, ale i s kočárkem. Asi jde o přirozený vývoj od prkna ke kočáru po rakev. Letos je tu kupa dětí a ty jejich bitky o hračky mě baví nejvíc.

  Kitesurfing - Gul poncho - test

Začínáš kitovat nebo už kituješ a ještě nemáš pončo? Tak tahle věc ti rozhodně nesmí chybět! Dokud nezkusíš - nepochopíš... Víc se dočteš brzo v recenzi.

  Landkiting - Když to lítá

Blíží se pomalu ale jistě konec léta a bude se začínat nepatrně mírně ochlazovat a jižní směry větru jsou teplejší oproti jiným a perfektně nosí. Posuď sám! Zdraví nemo

Shop

Bazar

Fotogalerie

No data found

Bazar