NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Snowkiting - NOVA sezóna zahájena ve Švýcarsku

125
V roce 2020 bylo cestování asi jako ježdění na chopu, furt sleduješ kde jde jaká vlna, najít místo a čas na odraz chce kumšt. Jeden takový kousek flatu se ukázal kolem Vánoc, tak jsme hecli dlouho očekávaný výlet do pořádných SNK zaslíbených hor. Cesta se trochu zkomplikovala hledáním otevřeného autoservisu, ale otevřené vleky vyplnili čekání příjemně. Nakonec jsme vychytali liboví den zrovna poslední den v roce a mohli ho uzavřít s vykitovaným úsměvem. Byl jsem docela zvědavý jak se v terénu bude chovat uzavřená komora od Peter Lynn - NOVA. Výkon v kopci s omezeným oknem stačil, i když okolo jsem viděl samé větší kousky. Bar je naladěný do race stylu tak, že se kite při plném přitažení baru dá zakotvit na místě a protáhnout se i omezeným prostorem. Komu to nevyhovuje, tak stačí trochu poléčit trimem. Celkově je menší poměr stran manévrovatelnější při neustálém kiteloopování, které k pořádným horám prostě patří. Ani se nedivím, že s přihlédnutím k ceně může zamotat hlavu nejednomu milovníkovi jiných značek při výběru uzavřenky na zimu i vodu ač primární zaměření je HF. Osvědčený jižní spot Hochwang neobnášel dobrodružství objevování jako jiné neprobádané spoty nebo loňský trip s Krutičem do Francie, ale zato přišel stabilní vítr a kdoví, kdy se podaří zase v téhle nádherné scenérii pojezdit.

Ohodnoť galerii:Diskuze ke galerii

Švajc

Dost čerstvý dokument:(jen nevím jak ten FB odkaz zkrátit) https://www.facebook.com/lolobsd/videos/2940417519511328/?__cft__[0]=AZWeEtSb3fzM6_64lWwXGZaMfRbrKThRXvXLU4ZHzD-cRTDvShW8ig95TYOVZfhcAwsDdkNfssLIZzZLw4Q2ayEW6e_xZKM-_oW39VtUmYq8P68a8kbNC4e2_ohL9qLALLHomr1r4owPBlJWq5CL54thXu7exunninW4E_oyombMLVgi_Sfo2mRg9LHjDeB3H3YpIL4LathzZcttp6JldOmmlwu_-zgn8dtU4v7XuqEwcuaysxiBuqAVMt5gOC-bdCf5g5vplin6sZfkJrdVPYxJ&__tn__=-UK-R

Bazar

Magazín

Februarius MMXXI - snowkite video

Snowkite sezóna už pomalu končí a i Lolo se brzo jistě vrhne na vodu. Předtím se ale ještě ohlídneme zpátky.

Novinka – NAISH S26 WING-SURFER

Před dvěma lety NAISH odstartoval fenomén jménem WING-SURFing. Tento sport neuvěřitelně rychle dospěl a třetí iterace WING-SURFERu je toho důkazem!

Bazar