DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Snowkiting - Roccaraso

Po traileru je tu i celý video ze snowkitingu v Roccarasu, kde byl Lukáš na závodech World snowkite contest 2016.

   Jak udělat radost kiterovi k narozeninám

Dneska mám narozeniny a protože mě v posledních dnech tlačí čas, nějak nestíhám sledovat co všechno se doma děje. Jen jsem okrajově zaregistroval, že mamča kuchtí dort. Když jsem ho po pár hodinách viděl hotovej, udělal mi fakt radost...

  Kitesurfing - Inspirace jak převážet vybavení nejen na kiteboarding

Ahoj kiteři, zde uvidíte malou ukázku toho, jak lze převážet kite vybavení. Vše je pěkně uschováno za vozem. Box má dostačujících 300 litrů. Osobně vozím 3x kite + ráhna, pumpu, neopreny atd.. Vlastně kompletní výbavu, kterou potřebuji. Jednoduchým způsobem jsem ještě pod box doplnil uzamykatelný držák na lyže, do kterého upnu v obalu dvě prkna. Zkoušel jsem i bez obalu, ale po delší trase byly pěkně zaprášené. Celý systém se montuje na tažné zařízení pomocí rychloupínací páky. Minimální odpor vzduchu. Navíc po zdemontování boxu lze vozit kola a v zimě lyže nebo snowboardy. Vše lze vyklopit pro snadný přístup do kufru. Rodinka je spokojená taky, protože neřešíme co ještě do auta vleze a co ne. Jak to řešíte vy?

  Kitesurfing - Kiteboarding na létajicím koberci

Bájný létající koberec se do světa kiteboardingu pokoušeli rozšířit už soudruzi z polského NOBILE. Jejich XXL kiteboard FLYING CARPET funguje výborně, ale přece jen opravdový létající koberec to není. Až Jeremie Tronet uhodil hřebík na hlavičku a v Karibiku pojezdil v pravém Perském stylu! Tleskám!!

  Kitesurfing - FLYSURFER SPEED 5 - unpacking

Komorový kite jsem si koupil naposledy před deseti lety, ležel mi rok doma a pak šel z domu. Na vodu i snowkite jsem používal jen foukačky. Nyní je na čase dát komorám druhou šanci, set c-kitů (Naish Torch 7, 10, 14) doplnila horká novinky FS Speed 5 12m! Počítám s ním na snowkiting a v létě na lightwind a big air! Kolik procent z pojezdu sebere mým milovaným Torchům? Sám jsem zvědav!

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar