NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Kitesurfing - Štědrovečerní pojezd v Chile

Dost jsem se chtěl podívat na tento spot už minuly rok, avšak nevyšel na nej čas. Přehrada v pouštní krajině a v noci milion hvězd nad hlavou. K tomu 5minut chůze na spot z hotelu a asi nejsilnější termika co jsem zažil. Holt tryska káňonu v Andskych velehorách udělá své.

  Kitesurfing - Kite S25 NAISH PIVOT

Nového Pivota (pro sezónu 2021) jsme důkladně otestoval během podzimního stormu na Nových Mlýnech. Big air jsme si s tímto kitem fakt užili 👌 lítá opravdu neuvěřitelně a přitom je to hodný, předvídatelný a snadno ovladatelný kite! Freeride, big air, wave, foil / pokročilý či úplný začátečník… Pivot je prostě ideální volba od Naishe pro většinu kiterů. Obsáhlejší test brzy v článku…

  Kitesurfing - Prosincová voda

Venku 13 stupňů a hlášený jižáček? Vytáhl jsem Krutiče zkusit vodu a sam do ni ani nevlezl. Ale prý nakonec ta voda šla i bez rukavic.

  Kitesurfing - Konec října na Traunsee

Těsně před rakouským covid lock-downem stíháme ještě jeden výjezd na náš oblíbený termický spot. Teploty k 20C, slabší termika a k tomu krásné podzimní barvy. Sobota foiling a neděle výšlapy po kopcích. Prostě víkend co tě nabije na měsíc dopředu. Tak snad zase na jaře!

  Kitesurfing - Nobile V RIDE

Polská značka Nobile se rozhodla obnovit výrobu kitů a tenhle freeridový skokan s líbivým designem rozhodně stojí za to odzkoušet. Bohužel při ježdění na Nojziku jsem s sebou neměl foťák, tak aspoň par fotek z mushowské pláže :)

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar