DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Snowkiting - Jarní snowkiting s Jiříkem

Nejsem si jist, jestli po tomhle víkendu mám víc naťapáno něž najezdíno. Zatímco někteří z nás tráví první jarní dny už na vodě. Já se zatím nemůžu a nechci vzdát snowkitingu. Tak musím hrát hru na kočku a myš na místech s posledním sněhem u nás.

  Snowkiting - První Rýžoviště letos

Když jsem příjížděl na rejži, uplně jsem nebyl nadšený z toho, že budu jezdit. Všude trčela tráva. Na silnici víc sněhu jak na poli. Kulis mě hned na přivítání vrazil jeho kajt a já jen čuměl, jak je vítr stabílní a jak se z těch pár čísel sněhu dá krásně odrážet. Nakonec jsem foukl svého Torche a šel potrápit tělo při wakestylu. Když jsme odjížděli, tak ještě hustě snežilo. Řekl bych, že rejžě je ready!

  Snowkiting - VISEGRAD SNOWKITE CUP 2022 v Oravském Veselém

Tentokrát jsem se rozhodl, že se svým tranbantem nebudu zavazet závodníkům formule 1 a nezůčastním se ani jedné disciplíny. Celou noc hustě sněžilo a já už se nemohl dospat dne na pořádné prášení. Kluci, co celý den brousili hrany lyží, trochu zaplakali. Jak mně sledování racových závodů moc nebere, tak tohle byla panečku podívaná. Po kolena prachu na vytyčeném okruhu dodávalo závodu šmrnc a účastnící občas připomínali valící se sněhové koule. Druhý den značně ubylo větru a tak se plánovaná cross-country odehrála v hlemíždím tempu. Většina snowboarďáků uvízla dole pod kopcem a závod tak nedokončila. Podrobnější report určitě najdete tady v magazínu kiteboarding.cz. Skvělá akce, těším se na další.

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar