SLEVA 15-65%: KITE TRIČKA a LYCRY. Do 23.8.

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:
 trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Paddle board - Wingfoil

Úžasné prostředí,mega vítr z JJZ ideální místo na Wingfoil(dá se popojít při ztrátě výšky při učení) a potřebná hloubka pro starty s malou deskou.Na start s 27.5 l deskou mi chybí jen zapumpovat křídlem(pokusy byly).Vidko je z čekačky na 8-10m/s.Jezdí se tu krátké šlaky,tak trapéz jen vyjímečně.

  Paddle board - Tohle už SUP není!

Nastává čas zmenšovat desku.Jak se startuje s 33-litrovou deskou ukazuje tento postarší pán.Co jsem se dopídil,tak je podmínka voda minimálně nad hlavu,velikost Winga o jeden rozměr víc než na SUPa.Startuje dokonce s jedním předním poutkem.

  Paddle board - Těrlice a SUPfoiling den čtvrtý

Původní zvuková stopa zachována pro rozpoznání levitace. Čtvtá sejšn na Těrlické JZ 5-7m/s HFoil křídlo homemade 1540cm2(noha 95 Alu Moses) Wing-surfer S25 6m2 Deska Kiterace 86L(s dvojitou šínou)

  Paddle board - Winga si takhle balím

Původně jsem nechtěl šestku Winga s oknem,ale nakonec pokrok popošel i u Naishe,ale nový Wing S25 je s oknem,a tak mi začalo vrtat v hlavě,jak se vypořádat s pomačkaným oknem.Ihned,jak jsem si Winga dovezl domů,šel na vazní trám podkrovní loděnice napůl přehozený.(vždy tam suším a skladuji kity).A jak k vodě?Doma jsem našel pytel z dřívějška(na šetrné balení kajtů)cca 150x50cm.Balím to tak,že roluju a nepřeložím okno.Vylepšeno ještě mirelonovou izolační karimatkou,rozpůlená ochrání okna od poškrábání a od pokrčení.

  Paddle board - Paddle board - Paddle board - Wing-surfer díl 3

Tak přezbrojeno na novou sezónu.Nové křídlo 1005mm,1530cm2,stříknuto 2K polyuretan,(přibral jsem pistolí i prkno ke Cometu).Uvidím ještě,jestli nebude potřeba přibrat větší křídlo(5-6m2).Ten pán na vidku je nyní mým vzorem.Kaťata,klóbrc i přední modré křídlo již mám ve výbavě :-)

  Paddle board - Paddle board - Wing-surfer díl 2

Report z ostrého testu z Rewy:3dny použitelného větru(první den vyvěvka-offshore v Revě a v Kužnici se mi v té mlze nechtělo do vody).Dva dny 4-7m/s,kdy se mi podařilo postavit na board-dost problém s výtlakem jen 86 litrů.Ale nakonec jsem to dal,jen je problém s odtržením desky do levitace,asi špatný úhel náběhu Tortugy-doma doladím.Třetí den-pondělí:odpolední SZ-8-12m/s a nepřekonatelný problém s motokrosem,vlnka mne stále shazovala=pouze v kleče a nodtrhl jsem to ani na chvíli do levitace.Chce to více času a východ v Rewě aby se dalo na flatu za kosou.

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar