NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Paddle board - Wing-surfer

Nejsou to sice kite fotky,ale našel jsem chlíveček.kam to dávat.Je velká diskuze na kiteforum,že tohle nemá s kitingem nic společného,ale přece se to týká rychlé vody a větru a hlavně jde o fun.Tohle je moje výzbroj na další příběh na vodě.Ten modrý Wing je ještě Marka,mi už došel ten oranžový Wing Surfer.

  Paddle board - Pes si taky umí užít paddleboard

Odpočinková dovolená u přehrady na Horní Bečvě byla relaxem nejen pro nás lidi, ale užila si to i naše malá pitbullka Šainy. Zalíbilo se jí to natolik, že při každém sušení evo pěny paddleboardu už na něj automaticky nasedala :) Fotky jsou pouze z prvních jízd, které jsme absolvovali v sedě, potom už jsme ale zkušeně jezdili i ve stoje. Jak lze vidět na dalších fotkách, na paddleboardu se může bavit skoro celá rodinka :) Paddleboard je prostě skvělá zábava pro všechny.

  Paddle board - Tip na trip - Lefkada Paddleboarding okolo ježčáku

Kousicek od lefkady a "českého kitoveho bibione" je nádherné zapomenuté městečko - Vonitsa, je tu mrtě rybích restauraci , nádherná promenada bez turistu, středověká pevnost na kopci i Koukomitsa island, kolem kterého si stojí za to zapadlovat na rovné vodě :)

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar